1. Новини Закарпаття

Як і за допомогою чого заряджати електромобіль

Для початку розглянемо які існують типи зарядних станцій для електромобілів: це ультрашвидкі станції, швидкі і повільні. Ці типи зарядних станцій розрізняються потужністю і, отже, швидкістю з якою вони можуть зарядити електромобіль. Потужність зарядних станцій вказується в кіловатах (кВт). Кожен тип зарядних станцій має свій тип роз'ємів, які, в свою чергу, діляться по робочої потужності і типу робочого струму (змінний чи постійний). А купити зарядні станції для електромобілів можна на сайті https://toka.energy/uk/shop/commercial/.

Ультрашвидкі зарядні станції

Це стаціонарні станції з великою видається на заряд потужністю і з не знімними зарядними кабелями. До групи ультрашвидких станцій входять як зарядні станції постійного, так і змінного струму. Є три умовних великі групи:

  • Використовуйте зарядні станції постійного струму з потужністю 50 кВт (два типи роз'ємів).
  • Використовуйте зарядні станції змінного струму з потужністю 43 кВт (один тип роз'єму).
  • Tesla Supercharger - зарядна станція постійного струму з потужністю 120 кВт.

Ультрашвидкі зарядні станції на сьогоднішній день - найшвидший спосіб зарядити електромобіль. Їх можна зустріти на автомагістралях або великих публічних парковках. Такі станції забезпечують постійний або змінний струм великої потужності і можуть зарядити автомобіль до 80% за 20-40 хвилин. А вартість електроенергії можна на на сайті https://toka.energy/uk/ . У більшості випадків ультрашвидкі станції відключаються, коли акумулятор електромобіля заряджений приблизно на 80%, щоб захистити батарею і продовжити термін її служби.

Швидкі зарядні станції

Швидкі зарядні станції видають в електромобіль одно- або трифазний змінний струм. На деяких з них зарядні кабелі є елементом станції, на інших передбачена тільки розетка, а кабель автовласникові треба використовувати свій. Як і з ультрашвидкий станціями, швидкі зарядні станції також можна розділити на три типи:

  • Використовуйте зарядні станції потужністю 7 кВт (три типи роз'ємів).
  • Використовуйте зарядні станції потужністю 22 кВт (один тип роз'єму).
  • Зарядна станція 11 кВт - з роз'ємом Tesla.