1. Новини Закарпаття

Спальні з дерева

Спальня з масиву дерева – поєднання екологічності та комфортності.

Спальня - це приміщення, в якому все потрібно продумати до дрібниць з метою організації повноцінного комфортного відпочинку. Важливо правильно підібрати, перш за все, меблі. Оптимальним варіантом є дерев'яні вироби. Сучасні спальні з дерева відрізняються екологічністю. Завдяки таким меблевим гарнітурам  можна створити здорову атмосферу та гарантувати міцний сон, який позитивно впливає на фізичний та емоційний стан людини, а також підвищує працездатність.

Компанія «КЛен Меблі» пропонуює вам практичні дерев'яні меблі. Слід зазначити практичність дерев'яних меблів. Вироби з масиву відрізняються підвищеною міцністю та надійністю в експлуатації. Для виробництва сучасних спальних гарнітурів використовується деревина, стійка до процесів гниття та впливу шкідливих мікроорганізмів. Додатково при виготовленні застосовуються безпечні розчини, які гарантують довговічність меблів, та не виділяють шкідливих речовин при експлуатації.

Найбільш поширені види деревини, які використовуються  для виробництва меблів:

  • Сосна. Матеріал відрізняється простотою в обробці, що дозволяє досить легко виготовляти меблі з оригінальними формами. Крім того деревина має приємний смолистий ароматом, який відрізняється заспокійливим впливом та благотворно впливає на загальний стан здоров'я людини.
  • Дуб. Ця деревина надзвичайно міцна, що гарантує меблів тривалий термін служби. Дубові спальні можуть бути світлих і темних відтінків, тому підібрати відповідний варіант під загальне кольорове оформлення інтер'єру абсолютно не складно.

Завдяки красивому природному малюнку дерев'яні меблі завжди стають справжньою окрасою приміщення. Вони чудово поєднується з різними стилями дизайну та підкреслюють чудовий смак власників.

Безумовно, головним предметом меблів в спальні є ліжко. В першу чергу необхідно підібрати його розмір відповідно до площі приміщення. Додатково слід для підвищення комфортності придбати ортопедичний матрац.

Найбільш часто дерев'яні спальні гарнітури встановлюються в класичних інтер'єрах. У цьому випадку, як правило, використовується повний набір меблів. Слід розуміти, що такий варіант підходить тільки для просторих приміщень. Особливістю класичної меблів з масиву є наявність різних декоративних елементів. Це може бути різьблення, інкрустація, ліпнина позолота.