1. Новини Закарпаття

Вибір косметики для догляду за обличчям

Правильний вибір косметики для догляду за обличчям - гарантія збереження молодості на тривалий час

Сьогодні виробники пропонують широкий асортимент косметики для догляду за обличчям. Тому важливо знати, на яких умовах потрібно базуватися, щоб правильно вибрати засоби. Високоякісну косметику пропонує інтернет магазин косметикиBeautySmart.

Косметика для догляду за обличчям розробляється з метою підтримки краси та молодості шкіри. Вона також використовується для боротьби з різними косметичними проблемами. Швидке старіння шкіри обличчя обумовлено тим, що на неї постійно впливають негативні фактори навколишнього середовища. Тому дуже важливо для збереження молодості та краси правильно доглядати за обличчям, використовуючи спеціальні ефективні косметичні засоби.

Вони повинні відрізнятися очисними, зволожуючими і живильними властивостями. Доглядова косметика застосовується кожен день. Тому при її виборі необхідно враховувати індивідуальні особливості шкіри обличчя. Косметичні засоби розділяються за такими ознаками:

  • Віком людини. Виробники пропонують косметику для підлітків, для догляду за молодою та зрілою шкірою, а також косметику для антивікового призначення.
  • Частоті застосування. Можна придбати косметику для щоденного або профілактичного періодичного використання.

При проблемній шкірі вибір косметичних засобів повинен ґрунтуватися на рекомендаціях косметолога. Залежно від індивідуальних особливостей косметика вибирається за типом шкіри: нормальної, жирної, сухої, комбінованої, проблемної, чутливої. Важливо пам'ятати, що тип шкіри може змінюватися з віком.

Класифікується доглядова косметика по функціональному призначенню  Очищаючі косметичні засоби призначаються для вмивання з метою видалення забруднень та залишків декоративної косметики з шкірних покривів. Тонізуючі -  в найкоротший час відновлюють кислотно-лужный баланс шкіри після вмивання, а також сприяють звуженню пор, що дозволяє утримувати вологу в шарах епідермісу та зменшувати ризики старіння. В поживних косметичних засобах містяться ефективні поживні речовини, вітаміни, антиоксиданти, рослинні екстракти, жирні кислоти. Також в окрему групу виділяють омолоджуючу косметику. В її складі міститься колаген, коензими, антиоксиданти та інші речовини, які сприяють виробленню еластину та прискорюють процес відновлення клітин.