1. Новини Закарпаття

Якщо купувати гелеві кульки, то тільки в Aeromania!

Що є основним для будь-якої урочистості? Відповідь очевидна - повітряні кульки. Без них неможливо влаштувати вечірку! Але, найкращі не наповнені повітрям, а гелієм. Популярність цього елемента вечірок полягає в тому, що ви можете купити гелеві кульки у Львові і вам доставлять їх куди-завгодно.

Кульки - одні з найулюбленіших забавок для дітвори і вони будуть просто щасливі та вдячні, якщо ви оздобите їхнє день народження. Також неможливо уявити весілля без гелієвих кульок, та навіть корпоративні вечірки без них не обходяться. Тому, Аeromania робить все можливе і неможливе, щоб ваше свято відбулося на найвищому рівні.

Всім відомо кілька фактів, найпоширеніший з яких - якщо ви вдихнете гелій, ваш голос буде звучати кумедно, через кілька секунд. Проте ми настійно рекомендуємо цього не робити, адже хоч газ цей безпечний, він все ж може викликати задуху.

Тож, якщо ви хочете, щоб кілька цікавих фактів вразили ваших друзів та родину під час наступного зібрання, продовжуйте читати.

Цікаві факти про гелеві кульки

  • Факт 1. Крім того, що газ використовується для гелієвих кульок, він має багато інших призначень. Перше - ракетобудування. Цей елемент використовувався в космічних кораблях як буфер для витіснення палива та окислювачів у резервуарах. Він також використовувався для конденсації водню та кисню в ракетне паливо та попереднього охолодження рідкого водню в космічних апаратах. Крім того, одне з найбільш відомих застосувань - у польоті, оскільки воно легше за повітря, воно забезпечує плавучість для дирижаблів.

  • Факт 2. Отже, тепер ви знаєте більше про використання елемента, які його властивості? Якщо ви отримуєте гелеві кульки, доставлені вам на вечірку, ви повинні хоча б трохи більше знати про сам газ. Це те, що називають інертним газом, тобто нетоксичним, не має запаху та смаку. Крім того, це благородний газ, поряд із шістьма іншими газами (Оганессон, Радон, Ксенон, Криптон, Аргон, Неон). З цих семи елементів він найлегший Цікаво, що елемент становить 23% від загальної елементарної маси Землі, однак порівняно з наявністю в решті Всесвіту, він досить рідкісний на Землі. Він також має найнижчу температуру кипіння і найнижчу температуру плавлення з усіх елементів, що існують у Всесвіті.

  • Факт 3. Не є великим секретом, що газ надзвичайно легкий і тому має високу підйомну силу, приблизно один грам на літр. Рекордсменом книги Гіннеса з польоту на гелієвих кульках вважається Ієн Ешпоул з Великобританії. У 1987 році за допомогою 600 великих куль піднявся на висоту 3 350 м. Отже, хоча це і не рекомендується, теоретично, можливо, вас піднімуть гелієві кульки доставлені прямісінько до ваших дверей - ось якби ви могли взяти їх у руки!


Сподіваємось, тепер ви знаєте трохи більше про цікавий елемент, який ви використовуєте для вечірок. Він має цікаву історію, поряд з багатьма цікавими способами використання. Поміж усього іншого, у вашому арсеналі тепер кілька цікавих фактів, якими можна вразити гостей вечірки!