1. Новини Закарпаття

Безпліддя у жінок і його ефективне лікування у ЕКО клініці IGR (Київ)

Лікар піднімає питання про безпліддя, коли у жінки вагітність не настає протягом 12 місяців невдалих спроб завагітніти при регулярному статевому житті без застосування засобів контрацепції. Сучасна медицина пропонує точні методи діагностики причин безпліддя у жінок, а також ефективні методи терапії.

Варто зауважити, що безпліддя - це тільки медичний термін, а не вирок. Причин, які викликають порушення фертильності, досить багато. Головне - вчасно визначити діагноз і почати лікування.

Де це зробити в Києві? В "Медичному центрі ІГР" питанню жіночого і чоловічого безпліддя відводиться ключова роль. Ми спеціалізуємося на лікуванні порушень фертильності різного типу більше 8 років і можемо похвалитися масою позитивних відгуків клієнтів.

Щоб лікувати безпліддя у жінок, потрібно знати причину

Викликати жіноче безпліддя можуть різні патології. Найбільш часті з них:

 1. трубне безпліддя (мова йде про підтверджену непрохідність маткових труб, яка викликає аборти, операції на органах очеревини, запальні захворювання);
 2. ендокринні порушення (збої у роботі ендокринної системи провокують гормональний збій в організмі, в результаті чого яйцеклітини, необхідні для запліднення, не дозрівають);
 3. безпліддя імунологічного характеру (несумісність партнерів, яка діагностується при відсутності інших факторів безпліддя);
 4. гінекологічні захворювання (новоутворення матки, ендометріоз і т.п.);
 5. захворювання, що передаються статевим шляхом.

Крім того, можуть існувати й інші причини, які заважають зачаттю. У деяких випадках комплексна діагностика не визначає фізіологічні зміни і порушення в організмі. При цьому діагностується емоційне, психологічне безпліддя.

У питаннях зачаття психологічний настрой подружжя має важливу роль, тому при порушеннях фертильності має сенс звернутися до психолога.

Прийом гінеколога в "Медичному центрі ІГР" через безплідність

Діагноз безпліддя може поставити тільки лікар. Для цього необхідно записатися на консультацію до фахівця і провести попереднє обстеження. В ЕКО клініці IGR вам запропонують цілий комплекс послуг:

 1. лабораторну діагностику різних форм і видів (в тому числі генетичні аналізи);
 2. УЗД-діагностику;
 3. консультації гінекологів, репродуктологів, генетика, інших вузьких фахівців;
 4. інструментальні методи дослідження;
 5. перевірку прохідності маткових труб;
 6. лапароскопію діагностичну чи лікувальну.

Консультації гінеколога та інших фахівців в медичному центрі проводяться у комфортних умовах.

Для діагностики та лікування використовується найсучасніше обладнання, якісні імпортні витратні матеріали, що забезпечують високу точність діагностики і оперативне отримання результатів аналізів.

Після повного обстеження лікар складає індивідуальну програму лікування для корекції виявлених порушень. У багатьох випадках одночасно діагностується ціла сукупність кількох порушень, в такому випадку лікування проводиться комплексно.

Основні методи лікування жіночого безпліддя у Києві в "Медичному центрі ІГР"

Головна перевага нашого медичного центру - використання передових технік лікування. Ми працюємо за міжнародними та європейськими стандартами, протоколами, завжди на результат.

При лікуванні жіночого безпліддя у ЕКО клініці IGR проводиться:

 • медикаментозна терапія;
 • хірургічне лікування;
 • гормональна корекція;
 • внутрішньоматкова інсемінація;
 • ЕКО, ЕКО + ІКСІ.

Допоміжні репродуктивні технології рекомендуються при складних порушеннях фертильності і відсутності ефекту від інших методів терапії.

Щоб отримати більше інформації, зателефонуйте нам або запишіться на первинну консультацію в медичний центр. Наші фахівці допоможуть відновити репродуктивну функцію для швидкого народження здорової дитини.