1. Новини Закарпаття

Керамогранітні обігрівачі - вишукана елегантність

Керамічні обігрівачі – це сучасні прилади для створення комфорту в домі. З їх допомогою можна обігріти кімнату, при цьому вони абсолютно безпечні в використанні. Відрізняються чудовим зовнішнім виглядом та підходять під будь-який інтер’єр.

Як розповідає експерт в цій області та виробник обігрівачів UDEN-S, унікальність такої техніки в тому, що вона поєднує декілька способів обігріву. Інфрачервоний нагріває навколишні предмети та стіни, які потім віддають тепло в кімнату. Конвекційний гріє повітря та розповсюджує його по всьому приміщенню.

В чому особливість панелей?

Такі обігрівачі не тільки дуже гарні та вишукані, але й практичні. Завдяки декільком принципам опалення, в приміщенні завжди тепло. А сам прилад економить електрику та продовжує обігрівати в вимкненому стані.

Якщо говорити про зовнішній вигляд панелі, вона прекрасно впишеться в різнійінтер'єр. Обігрівач складається з тепловідображаючого екрану, нагрівального елементу та керамічної основної частини. Вироби можуть мати різний зовнішній вигляд та колір. Наприклад, керамогранітні обігрівачі UDEN-S відрізняються продуманими формами, вишуканими дизайнами. Ви можете легко підібрати модель в кімнату, і вона стане чудовим доповненням до вашого будинку.

В чому популярність керамічного обігрівача?

Обираючи такі панелі, необхідно враховувати місце їх монтажу. Вони можуть установлюватись на підлогу або монтуватись на стіну. Для невеличкої кімнати вистачає одного керамічного обігрівача, але для великих приміщень будуть потрібні 2-3 моделі.

Серед їх особливостей можна виділити наступне:

  • Компактні габарити, тому моделі можна використовувати де завгодно.
  • Не потрібно особливих знань, щоб установити ці панелі.
  • Велике різноманіття по вигляду та формі. Ви можете обрати вертикальні чи горизонтальні, квадратні чи прямокутні моделі. Є однотонні та різнокольорові панелі.
  • На верхню панель можна нанести любий малюнок, завдяки чому вона прекрасно впишеться в інтер’єр кімнати.

Під час своєї роботи обігрівач використовує від 0,5 до 1,5 кВт. Завдяки цьому можна не хвилюватися за великі платіжки по електриці. Крім того, лицьова панель нагрівається не більше, ніж до 65 градусів. Тому ви не отримаєте опіків, а її можна установити навіть в дитячій кімнаті. При роботі панель нешумить, не висушує повітря та не має по сторонніх запахів. Саме завдяки цьому вона вважається настільки популярною.