1. Новини Закарпаття

Як оформити «домашній» офіс за допомогою рослин?

Віддалена робота революційно змінила наше життя. За ніч стіл на кухні та у вітальні перетворився на письмовий. А речі, пов'язані з роботою, ніби мігрують по квартирі – зарядні пристрої, ноутбуки, документи тощо. Усі думали, чи варто реорганізувати простір і створювати місце для роботи. Наприклад, для цього купити багаторічні квіти . Карантин продовжений, тож тимчасові рішення на кілька тижнів уже не працюють. Ми розкажемо, як можна облаштувати зручне робоче місце, яке довго радуватиме вас своєю зручністю та красою.

Як організувати офісний куточок вдома?

Основний предмет меблів – це, звичайно, стіл. Можна придбати для роботи другий стіл, можливо навіть розкладний, щоб він мав якусь додаткову функцію. Адже розкладна модель ідеально підійде для зустрічей із родиною та друзями, коли час ізоляції нарешті закінчиться. Мінімальний розмір столу для великого (32-дюймового) монітора – 120х60 см. Варто поставити на нього й рослини. Galsad запропонує багато різних варіантів на вибір.

Рослини здатні зменшити вплив електромагнітного випромінювання на наш організм. Це ще не повністю досліджено, та вже відомо, що воно не приносить користі. Електричні прилади випромінюють позитивні іони та високочастотне випромінювання (від 300 МГц до 3 ГГц). Клітини рослини поводяться протилежно, випромінюючи негативні іони та поглинаючи великі діапазони вібрації.

Щоб проілюструвати це, всі клітини живих організмів, а також і пристрої, створюють навколо себе поля. Вони, у свою чергу, впливають одне на одного. Тож якщо ми поставимо багато рослин навколо електричних приладів, вони будуть нейтралізувати й частково поглинати випромінювання.

Які рослини найкраще підійдуть для робочого місця?

Серед прикладів кімнатних рослин для будинку найбільш поширені:

  • папороть

  • спатифілум

  • орхідеї

  • кактус

  • алое

  • сансев'єрія

  • весняний фікус

  • філодендрон

Вони невибагливі до освітлення, вологості, температури й розмірів простору. Ці рослини не вимагають особливого догляду й підвищеної уваги. Поставивши їх на робочому столі, ви зможете створити зелений острівець, який буде процвітати, навіть коли ви їдете у відпустку.

Як ще можна прикрасити домашній офіс?

Обов’язково вибирайте привабливі аксесуари для кімнатних рослин – горщики чи прилади для підтримування паростків. Можливо, деякі прикраси взагалі не потрібні – тобто вони не функціональні, та просто мають дуже гарний вигляд, тож зроблять робоче місце більш естетичним.

На столі можна поставити рослинні прикраси та якусь статуетку. Крихкі вироби краще використовувати, якщо стіл стоїть впритул до стіни, а також у квартирі немає дітей і домашніх тварин, які можуть збити вироби. Можна покласти до вазона камені – це природний елемент, який має гарний вигляд і заспокоює. Також варто використати мох, можливо, якісь пам’ятні артефакти, знайдені в лісі.

Поставте на стіл найбільш «живучі» рослини, які не вимагають особливого догляду і відмінно переносять різні умови. Коли навколо буде багато зелені й пануватиме «екоатмосфера», продуктивність праці помітно підвищиться.