1. Новини Закарпаття

Вікна пластикові: орієнтовна ціна за скління однокімнатної квартири

До питання заміни старих деревʼянихвіконкоженвласникквартирипідходитьвідповідально. Аджехочетьсяінайкращуякістьотримати, ізекономитисімейнийбюджет. Іхочанавікнапластиковіціниостаннімчасомсуттєвознизилися, заміна віконних систем у всій оселі влітає у копієчку. Який бюджет треба виділити на скління? Давайте розберемося на прикладі 2 популярних варіантів.

Варіанти скління однокімнатної квартири

Три складові якісного ефективного вікна – профільна система, склопакет і фурнітура. Економити на цих складових не рекомендують, хоча і купувати найдорожче рішення – не завжди доцільно.

У цьому питанні ви можете порівняти металопластикові вікна ціни у спеціальному калькуляторі. Так, наприклад, на сайті виробника “Стандарт вікна” можна задавати різні параметри ПВХ-конструкцій і порівнювати ціни в режимі реального часу. Це дуже зручний спосіб для порівняння та вибору експлуатаційних характеристик. Ви можете задати такі параметри:

  • профільна система REHAU, Salamander, Open Тeck чи WDS (перші два варіанти німецького виробництва коштуватимуть трошки дорожче, найбільш бюджетний варіант – український Open Тeck);
  • тип склопакета (одно- чи двокамерний, сонцезахисний чи енергоефективний);
  • бренд фурнітури (Maco, Vorne, Siegenia);
  • додаткові опції (монтаж і демонтаж, відливи, відкоси, підвіконня, москітні сітки).

В однокімнатній квартирі є необхідність засклити кухню та кімнату. Якщо ви замовлятимете вікна у компанії “Стандарт вікна”, то базова ціна на віконну систему на три стулки (на основі профілю Rehau Ecosol-70 з двокамерним склопакетом і підвіконням) коштуватиме всього 6 тисяч гривень. Для кухні можна обрати аналогічне рішення на дві стулки – така ПВХ-конструкція обійдеться вам у 4,5 тисячі гривень. Можна обрати й більш бюджетні рішення на базі українського профілю Open Тeck. Все залежить від ваших потреб і фінансових можливостей. Але в будь-якому випадку знайти вдале рішення з широкого асортименту компанії “Стандарт вікна” можна при будь-якому бюджеті.

Що робити далі? Якщо ви порівняли ціна на металопластикові вікна та зупинилися на одному з варіантів, можете сміливо задавати всі питання, що вас турбують, менеджерам компанії. Не соромтеся та уточнюйте всі нюанси, навіть те, чи прибере монтажна бригада після себе місце роботи. До речі, професійна доставка у вашу оселю та монтаж відповідно до будівельних норм – це 50% успіху. Довіряйте професіоналам – і навіть за невеликого бюджету у вашій оселі зʼявлятьсясучасніметалопластиковівікна.