1. Новини Закарпаття

Курорт «Воєводино»: особливості відпочинку

Для гарного стану власного здоров’я, кожна людина повинна особливу увагу уділяти не тільки роботі над своїм тілом, але й не забувати про повноцінний відпочинок. Гарним варіантом для корисного та цікавого відпочинку буде курорт «Воєводино». Дізнатися більше про такий відпочинок можна на сайті: https://voevodyno.com/ua/activities/atvs/.

Визначні місця Закарпаття

Закарпатська частина України славиться унікальними місцями та історичними пам’ятками. До найцікавіших місць відносять:

  1. Озеро «Синевір». Це незвичне місце приваблює своїми казковими видами. Саме тут можна знайти справжню перлину Карпат, яка розташована серед хвойних лісів. Назва цій перлині – озеро Синевір, яке вражає своїми кристально чистими водами та величиною. Але, на жаль, в такому озері занадто холодно купатися, тому туристи приїжджають тільки подивитися на красиві види озера.
  2. Оленяча ферма. Поруч із селом Хуст розташована єдине фермерське господарство, яке займається популяцією плямистих оленів. Кожен рік в ці місця приїжджають туристи із різних містечок, щоб подивитися на життя цих гарних тварин. Власники дозволяють туристам не тільки подивитися на життя плямистих оленів, але й погодувати та покормити їх. А щоб залишити гарну пам'ять, можна навіть сфотографуватися з твариною.
  3. Селиська сироварня. Це ще одне популярне місце, яке славиться виготовленням власних сирів. Аналогів такому виробництву в Україні немає, тому лише тут можна спробувати сири, виготовлені по швейцарській технології.

Закарпатська область пропонує велику кількість різних природних та історичних пам’яток для туристів. Але, найкращим відпочинком в цих місцях вважається оздоровчий відпочинок. В цих місяцях є велика кількість цікавих курортів, які пропонують не тільки подивитися гарну природу навколо, але й ефективну оздоровчу програму.

Особливості відпочинку

Курорт «Воєводино» знаходиться в мальовничих місцях Закарпатської області. Місце відпочинку розташоване в екологічних місцях області. Сам курорт займає більше 17 гектарів, де окрім закладів для відпочинку також є велика кількість природних красот.

На території курорту розташовані чотири основні готелі:

  1. «Воєводино».
  2. «Плай».
  3. «Магура».
  4. «Маковиця».

Окрім комфортних готелів на території курорту також присутні невеликі котеджні будиночки.

Незважаючи на велику площу самого курорту, в ньому може розміститися тільки максимум 250 чоловік за раз. Завдяки таким обмеженням по кількості відвідувачів, кожен клієнт зможе відпочити в тихому та затишному місці, де не будуть заважати великі компанії різноманітних гучних людей. Саме на цьому курорті можна повністю забути про шум та швидкість великого міста, та повністю поринути в тишину та красоту навколишньої природи.

Курорт «Воєводино» є гарним місцем не тільки для відпочинку компаній друзів, але й для сімейного відпочинку. Сюди можна приїжджати не тільки с дорослими, але й с дітьми.