1. Новини Закарпаття

Псиліум: особливості продукту

Сучасне покоління просуває у маси культ правильного способу життя, до якого відносять правильне харчування та виконання постійних фізичних вправ. Особливу увагу зараз виділяють правильному харчуванню. Сучасні виробники пропонують широкий вибір різних дієтичних продуктів, які допомагають замінити звичні продукти харчування. Псиліум – ефективний дієтичний продукт, яким можна замінити борошно в різноманітних стравах. Купити цей продукт можна на сайті: https://sz.lviv.ua/superfudy/super-jizha/psylium.

Особливості продукту

Псиліум – це маловідомий продукт, який є гарним замінником звичайного борошна. Замість звичайних висівок пшениці, до складу продукту входить лушпиння насіння подорожнику. Також варто зазначити, що до складу продукту входить не класичний подорожник, а унікальна рослина, вирощена в Іспанії, Франції та Індії.

Особливість такого продукту полягає в тому, що в основі використаного лушпиння є велика кількість клітковини. Саме ця рослина складається на 80-85 відсотків з клітковини. Саме ця складова є гарною їжею для кишкового-шлункового тракту, завдяки якій можна налагодити роботу цієї системи.

Особливо така добавка буде корисна тим людям, які практикують низьковуглеводну дієту. Саме ця система харчування відрізняється малим вмістом углеводів, через що виникають проблеми зі шлунковім трактом. Для того щоб заповнити «вільне вікно», використовують псиліум, який зможе додати в раціон харчування необхідну клітковину.

Ще одна вагома перевага даного продукту – здатність поглинати всю зайву вологість. Зазвичай псиліум додають до випічки, завдяки чому тісто має повітряну структуру. Готова випічка виходить пишною та м’якою на відміну від використання інших аналогів борошна.

До інших вагомих переваг цього продукту відносять:

  1. Стабілізує процеси травлення. Псиліум є ефективним додатком до будь-яких страв, який допомагає покращити травлення. Крім цього, продукт є обов’язковим в раціоні для тих людей, хто хоче швидко схуднути.
  2. Гарний профілактичний засіб. Регулярне вживання даного продукту дозволяє перешкодити утворенню каменів у нирках та жовчному міхурі. Крім цього, псиліум ефективен для профілактики цукрового діабету.