1. Новини Закарпаття

Відпочинок в Києві

Відпочинок в Києві - заряд позитивними емоціями на тривалий час.

Київ - це столиця України. Місто являє собою великий туристичний центр Європи. Сюди щорічно приїжджають тисячі туристів з усього світу. І це цілком зрозуміло, адже в Києві є величезна кількість музеїв, красивих парків, величних пам'ятників, старовинних храмів. Також Новини України постійно публікують анонси про цікаві події, які регулярно проходять в столиці України.

Деякі особливості міста

Згідно відгуками багатьох туристів Київ вражає своєю унікальною старовинною архітектурою. На його вулицях збереглися в гарному стані багато особняків середини 18-го - початку 19-го століття. Вони є справжньою окрасою міста. С багатьма старовинними будівлями пов'язані міські легенди та містичні історії.

Унікальними історичними об'єктами зі світовою популярністю є:

  • Старовинний монастирський комплекс Києво-Печерська Лавра.
  • Національний заповідник "Софія Київська".
  • Михайлівський Собор.
  • Володимирський собор.
  • Кирилівська Церква.
  • Андріївська церква.

Ці пам'ятки не тільки вражають своєю красою, але є справжніми перлинами православ'я з цікавою історією. В околицях Києва в Пирогово розташований музей народної архітектури та побуту України. Тут можна познайомитися з життям українців в минулих століттях.

Заслуговує на особливу увагу київський метрополітен, який був відкритий в 1060 році. У ньому діє 3 лінії з 52 станціями. Станції метро прикрашені красивими фресками із зображеннями, що стосуються історії Києва та різних відомих київських пам'яток. 5 станцій метро визнані пам'ятками архітектури. Найглибшої в світі є станція "Арсенальна". Вона розташована на глибині 105 м метрів.

Туристам, які відвідують місто, доступна цікава культурна програма. У столиці функціонують багато театрів, постановки яких відомі в усьому світі. Насолодиться класичною музикою можна в Будинку органної музики, який розташований в старовинному костелі Святого Миколая. Виставки сучасних художників можна відвідати в Пінчук-Арт центрі.

У Києві є багато пам'ятників, пов'язаних з боротьбою українського народу проти фашистських загарбників за часів Великої Вітчизняної війни. Але самим грандіозним меморіалом вважається статуя "Батьківщина-Мати", яка підноситься на крутому березі Дніпра.

Висота пам'ятника складає 102 м. Монумент був створений в 1981 році на честь перемоги над фашистською Німеччиною. Він входить до складу Музею історії України у Другій світовій війні. Для переміщення всередині статуї передбачено два ліфта. З оглядових майданчиків, розташованих на руці та на голові статуї відкриваються дивовижні види.

У Києві на берегах Дніпра є безліч місць, які можна використовувати для відпочинку між оглядами архітектурних та історичних пам'яток. Зокрема підходить для піших та велосипедних прогулянок Труханів острів. У літню пору можна відвідати Гідропарк, щобі відпочити на піщаному облаштованому пляжі або зайнятися водними видами спорту.