1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Ультрафіолетовий друк на склі

62
Без регіону (не видаляти!)

Ультрафіолетовий друк на склі

Використання ультрафіолетового друку на склі - створення красивого декору.

УФ-друк спосіб передбачає використання спеціального обладнання та чорнил. З кожним роком ультрафіолетовий фотодрук на склі стає все більш популярним. Його використовують при виготовленні різноманітних предметів інтер'єру та мебелі.

Для того нанесення зображень застосовується спеціальне обладнання - УФ-принтери. При цьому дизайнери можуть втілювати як Його використовують при виготовленні різноманітних предметів інтер'єру і мебелі.Для того нанеченія зображень застосовується спеціальне обладнання - УФ-прінтери.Прі цьому дизайнери можуть втілювати будь-які свої фантазії без будь-яких обмежень. Даний спосіб дозволяє створювати дивовижно красиві й оригінальні візуальні ефекти. завгодно фантазії без будь-яких обмежень. Даний спосіб дозволяє створювати дивовижно красиві й оригінальні візуальні ефекти.

Перед УФ друком необхідно створити макет зображення. Після цього проводиться попередня обробка скляної поверхні. В процессі якої виконуються наступні операції:

  • Знежирення традиційними засобами.
  • Нанесення праймеру для покращення адгезії та збільшення стійкості барвників.

Тільки після цього наноситься зображення за допомогою фотополімерних фарб на УФ-принтері. Процедура контролюється комп'ютерною програмою, що гарантує високу точність. Принцип нанесення зображення полягає в тому, що спеціальні сольвентні чорнила проникають всередину структури скла. Після цього вони тверднуть під впливом УФ-випромінювання. На остаточному етапі проводиться додаткова обробка, з метою закріплення барвника на склі.

При використанні УФ-друку на склі отримують екологічно безпечні вироби, які відрізняються:

  • Насиченими та яскравими відтінками зображення.
  • Чіткими лінічми, що гарантує якісну передачу дрібної деталізації.
  • Гарантованою стійкістю зображення до вологи та стирання.

Процедура відрізняється простота та високою швидкістю нанесення зображення. За допомогою УФ-друку на скло може наноситься фото, орнамент, текст та ін. При тому допускається використовувати скло будь-якого типу. Його товщина може становити до 50 мм.

Сьогодні дизайнери все частіше застосовують ультрафіолетовий друк на склі при оформленні інтер'єрів та екстер'єрів. Завдяки сучасним технологіям є можливість наносити масштабні зображення на скляні поверхні. УФ-друк на склі в даний час вважається самим цікавих та доступним за ціною варіантом для створення оригінальних і ефектних інтер'єрних рішень.

Технологія ультрафіолетового друку досить складна. Тому для нанесення зображень на скло з її допомогою потрібна наявність відповідного обладнання. Якісно виконати роботу можуть тільки досвідчені фахівці. Така технологія дозволяє наносити малюнки безпосередньо на скляну поверхню, не використовуючи додаткових трафаретів. Ультрафіолетовий декор виглядає розкішно і естетично.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber