1. Новини Закарпаття

Розкладні стільці для відпочинку

Туристичні складні стільці - комфортне проведення часу на природі.

Виробники пропонують величезний асортимент туристичних стільців. Всі моделі відрізняються компактними розмірами та малою вагою. Сьогодні розкладні стільці для відпочинку виготовляються з різних матеріалів. Найбільш часто це вуглепластик або алюміній. Дані матеріали відрізняються високою міцністю та невеликою вагою. Вироби можна буде використовувати не один сезон без втрати естетичності.

Для підвищення комфортності використовуються для покриття синтетичні тканини: нейлон або поліестер. Матеріали характеризуються стійкістю до механічних ушкоджень  та легко чистяться звичайними способами.   Часто в моделях передбачаються спеціальні пластикові наконечники, що забезпечують додаткову стійкість.

Для зручності використання в туристичних стільцях також передбачаються регулювання:

  • Ніжок.
  • Нахилу спинки.
  • Висоти підголівника.
  • Положення поперекового упору.

Це забезпечує максимально зручне положення тіла та гарантує надійну установку стільця на не рівній поверхні. Корисними виявляються і додаткові аксесуари. Це можуть різні кишені, в яких можна розташувати дрібні речі.

Туристичні стільці відрізняються конструктивними особливостями. Мінімалістський стиль - це табуретка або просте складне сидіння. Вони оптимально підходять для піших походів. Але при цьому при їх виборі не варто розраховувати на підвищену комфортність.

Найбільш затребуваними є туристичні стільці в традиційному стилі. У них обов'язково є спинка, що підвищує комфортність виробів. Крім того в моделях є підлокітники, а ніжки виготовляються з міцного металевого сплаву або алюмінію. Такі стільці легко складаються та відрізняються компактністю. Часто вони реалізуються в комплекті з легкої сумкою для перенесення. Традиційні стільці більше підходять для автомобільних подорожей.

Стильні туристичні стільці відрізняються підвищеною функціональністю. Це в значній мірі збільшує їх вартість. Часто вони виготовляються у вигляді складних крісел. Крім того в моделях можуть використовуватися різні механізми трансформації.