1. Новини Закарпаття

Пудрове напилення брів - технологія проведення процедури

Індустрія краси постійно розвивається і щоразу пропонує більш сучасні та якісні способи догляду за зовнішністю. Однією з таких є процедура пудрового напилення брів. Це ідеальне рішення в разі необхідності замаскувати невеликі дефекти та для підтримання брів у бездоганному стані.

Технологія проведення процедури

Пудрове напилення кардинально відрізняється від татуажу та мікроблейдінгу. В основі техніки також лежить штучна мікропігментація, але вона виконується іншим способом і на значно меншій глибині шкіри. Це робить процедуру безболіснішою та менш травматичною. Уже через 2-3 дні сліди повністю зникають, а брови виглядають так, наче їх щойно вкрили легким шаром тіней.

Проведення процедури можна розділити на декілька етапів:

1. Консультація та вибір — оскільки отриманий ефект зберігається щонайменше упродовж 2 років, треба виважено підійти до всіх дрібниць.
Спочатку майстер консультує клієнта по всім питанням, разом з ним обирає потрібний пігмент і техніку протяжки відтінку. Вона може бути з переходом від світлого до темного або однаковою по всій довжині. Далі за допомогою олівця і шаблону створюється ескіз. При цьому до уваги беруться особливості будови обличчя, посадка очей, натуральна форма брівної дуги та зауваження клієнта. Поспішати і, тим більше, пропускати цей етап не можна — від його якісного опрацювання залежить задоволення підсумковим результатом.

2. За бажанням клієнта анестезія може застосовуватися до початку роботи, у процесі виконання або ж взагалі бути відсутньою. При виборі знеболення, препарат наноситься локально на зону брів і витримується упродовж 10 хвилин.

3. Після настання знеболювального ефекту, майстер починає працювати. Він вводить пігмент точково згідно з узгодженим попередньо ескізом. При необхідності анестетик можна додавати у процесі роботи.
Загалом вся процедура триває годину.
Після виконання пудрового напилення майстер записує на корекцію та роз’яснює особливості догляду за бровами упродовж найближчих днів.

Абсолютно унікальна техніка

Головною відмінністю даної процедури від інших видів татуажу є максимальна натуральність результату. Брови мають водночас виразний та м’який природний вигляд.
Особливість виконання полягає в тому, що пігмент вводиться на глибину до 1 мм точково. Різною частотою досягається ефект переходу кольору: з внутрішнього боку брови світлі, а ближче до кінця більш насичені та темні.
Такого результату не можна досягти жодною іншою технікою, тому пудрове напилення брів користується великою популярністю серед жінок, які прагнуть зберегти натуральність своєї краси.
У порівнянні з іншими техніками, пудрове напилення брів є найменш травматичним. Площа пошкодженої шкіри значно скорочується, оскільки робота виконується точками, а не рисочками. Відповідно загоювання відбувається набагато швидше. До того ж, на відміну від мікроблейдінга, в процесі загоєння на бровах не виникає надокучливих «шкаралупок».

Догляд після процедури

Не дивлячись на те, що при даній техніці відбувається мінімальне ушкодження шкіри, повний процес загоєння та адаптації триває до трьох тижнів. Спочатку відбувається регенерація шкірного покриву — це може тривати від 2 до 5 днів, далі організм звикає до пігменту. За цей час він може дещо змінюватися в кольорі, тому перші три тижні лякатися відтінку не варто, врешті колір стане значно світлішим.
Після виконання процедури шкіра буде дещо почервонілою і набряклою, але це минеться вже за кілька годин. Через 2-3 дні з’явиться невелике лущення шкіри та свербіж. В цей час не можна торкатися брів, чухати їх та намагатися зняти відмерлі частинки.

Сучасні дослідження спеціалістів неодноразово довели, що використання мазі або лікувальних кремів подовжує процес загоєння і забиває пори. Шкіра самостійно регенерує набагато швидше, тож після процедури напилення краще користуватися лише звичайним антибактеріальним засобом. Ним змащують брови допоки виділяється лімфа, аби не допустити її висихання на поверхні шкіри. Коли рідина перестає виступати, застосування препарату припиняють. У разу підвищення сухості шкіри можна обробити брови на 2-3 години невеликою кількістю звичайного вазеліну, а потім ретельно промити водою.

Аби процес загоєння пройшов добре, треба дотримуватися наступних рекомендацій:

- Не відвідувати бані, сауни, солярії. Не допускати розпарювання обличчя;

- Перші 2-3 дні після вмивання витирати обличчя слід акуратними дотиками м’якого рушника;

- Не можна наносити косметику на брови найближчі 10 днів. Також слід відмовитись від косметологічних - процедур упродовж місяця після сеансу.

Протипоказання до застосування техніки пудрового напилення брів

Пудрове напилення брів можна застосовувати у будь-якому віці та при різних типах шкіри, проте існує ряд обмежень, при яких виконання процедури недопустимо. До таких відносяться: СПІД, ВІЛ, гепатит, епілепсія, інфекційні захворювання, цукровий діабет. Захворювання, що викликають порушення згортання крові, рясний вугровий висип, запалення в зоні брів, загальне нездужання, психічні розлади.

В період вагітності та годування груддю робити пудрове напилення брів можна, але без анестезії. Річ у тому, що лідокаїн, який застосовують в якості анестетика, проникає в кров жінки та шкодить здоров’ю дитини.
Перенести процедуру на деякий час треба у періоді менструації або гострого респіраторного захворювання.
Не рекомендовано робити процедуру при значному випадінні волосся з брів, та наявності лисинок. У такому разі краще обрати іншу техніку, яка принесе в даній ситуації більш помітний результат.

Вартість

В залежності від рівня салону та майстерності спеціаліста, який буде виконувати процедуру вартість може коливатися в діапазоні від 800 грн до 2500 грн за класичне напилення. Корекція звичайно коштує вдвічі дешевше основної процедури. У разу необхідності перекривати наявний татуаж, вартість може зрости до 1800 – 2500 грн в залежності від складності конкретного випадку. На Barb.ua можна подивитися ціни і приклади робіт в вашому місті.