1. Новини Закарпаття

ЖК Континент - Як правильно купити квартиру, щоб потім вигідно продати

Як правильно купити квартиру, щоб потім вигідно її продати?
Вкладення вільних грошей в нерухомість є безпрограшним варіантом - квартири постійно ростуть в ціні, навіть об'єкт, куплений на етапі котловану, після здачі будинку буде коштувати набагато більше.

Наскільки дорожче можна буде продати квартиру? Звичайно, ніхто не може спрогнозувати з абсолютною точністю, якою буде ціна житла при продажу, але описати ознаки високоліквідного об'єкта досить легко. Для тих, хто не знає, ліквідність квартири - це можливість продати її за максимальною ціною в найбільш короткі терміни. Природно, що не всі об'єкти можна продати вигідно, тому давайте розглянемо, які характеристики повинна мати ліквідна квартира в новобудові.

Для інвестора дуже важливо, щоб так звані ножиці, між вартістю купівлі та продажу квартири були якомога більше. Чим більше прибуток від інвестиції, тим вище ліквідність об'єкта. Всім відомо, що мінімальну ціну нерухомість має на початкових стадіях будівництва, так як інвестор саме в цей період несе максимальні ризики. Тому, купуючи нерухомість на етапі котловану, потрібно дуже серйозно підійти до вибору забудовника.

Ще одне джерело ліквідності - транспортна доступність. Проекти, що будуються в безпосередній близькості від станцій метрополітену, залізничних платформ, автобусних зупинок та пересадочних вузлів, завжди будуть більш затребуваними, ніж квартири у будинках, що знаходяться далеко від транспортних артерій. Крім того, наявність гарної інфраструктури сприяє активному розвитку прилеглих районів. Проте життя не стоїть на місці, і якщо навіть в районі, де йде будівництво квартири вашої мрії, справи з громадським транспортом йдуть не дуже добре, варто поцікавитися перспективами реалізації в цих краях інфраструктурних проектів, наприклад, будівництва станції метро. Експерти стверджують, що це може призвести до 30% зростання вартості квартир.

Роблячи інвестиції в нерухомість, корисно поцікавитися, чи є в районі навчальні заклади, магазини, розважальна та спортивна інфраструктура. Добре, якщо передбачено будівництво соц об'єктів в рамках вашого житлового комплексу. Особливо це важливо, коли мова йде про школи, дитячі садки і лікарні, які потрібні сім'ям з дітьми, а вони становлять левову частку покупців і орендарів житла економ-класу .

Інвестори найчастіше вкладають кошти в невеликі проекти, які згодом буде простіше продати. Найпопулярніші варіанти - однокімнатні квартири. Таке житло швидше за все відновлює позиції на ринку в періоди криз і активніше зростає в ціні, а також користується великим попитом серед населення.