1. Новини Закарпаття

Знижки Ейвон - це дисконтна карта + постійні бонуси

Ви всі маєте дисконтні карти різних торгових мереж. Ейвон пропонує провести реєстрацію особистого рахунку, що дає значно більше переваг, ніж звичайний дисконт без будь-яких зобов'язань перед компанією.
При цьому на будь-якому етапі співпраці з компанією клієнти отримують знижки Ейвон і можливість брати участь у регулярних акціях.

Нова заохочувальна програма діє після реєстрації особистого рахунку від AVON.

Ейвон Україна є представником однієї з найбільших мереж б'юті-індустрії. Філія, як і вся мережа, спеціалізується на прямих продажах косметичних засобів і засобів по догляду. Компанія досягає успіху не тільки в розширенні своїх можливостей, але і в наданні більш вигідних умов як для представників компанії, так і для абсолютно нових клієнтів.

Нова програма Ейвон: подарунки, знижки, акції


Програма для залучення і розвитку нових представників включає в себе додаткові переваги і знижки, завдяки яким умови реєстрації стають найбільш вигідними:

● отримання подарунків;

● надання знижок до 40% на всю продукцію;

● участь у Президентському клубі;

● участь у регулярних акціях;

● участь у додаткових кампаніях (наприклад, Максі-шанс).

Подарунки розподіляються на кілька рівнів, де кожен новий представник зможе отримати знижку або продукцію на вибір, залежно від загальної суми замовлення.

Реєстрація в Ейвон і її переваги


Що б скористатися всіма перевагами потрібно зареєструвати особистий рахунок. Реєстрація в Ейвон займає мінімум часу і при цьому дає можливість участі у всіх розіграшах, включаючи закриті розпродажі до -70%, а також відкриває нові акції та знижки до -30% при кожному новому замовленні. Зареєструватися в компанії можна онлайн, а вести замовлення - в особистому кабінеті на сайті.

Досить заповнити форму реєстрації та ви, як новий представник компанії, отримаєте 25% -у знижку на перше замовлення. Подальша накопичувальна система знижок дозволить купувати якісну продукцію за вигідними цінами і отримувати подарунки.

Додатковою перевагою є отримання необхідних інформаційних матеріалів і каталогів абсолютно безкоштовно, а також онлайн-навчання в компанії. Такі можливості стануть відмінним стартом для відкриття власного інтернет-магазину. З Ейвон ви завжди будете в плюсі.

Отримати реєстраційний номер Онлайн ви можете перейшовши за посиланням: Ейвон Реєстрація