1. Новини Закарпаття

Захист картеру: особливості виробу, переваги та недоліки

Сучасні вітчизняні дороги не викликають у автомобілістів гарних емоцій. Такий настрій викликаний дуже поганою якістю дорожнього покриття, які не тільки псують загальне враження від подорожі, але й негативно позначаються на технічному стані транспортного засобу. Через такий стан доріг не дивно, що більшість водіїв намагається захистити свій власний автомобіль. Для цього доволі часто використовують захист кратера двигуна. Замовити такий деталь можна на сайті https://bronex.com.ua/.

Захист двигуна

Погані дороги насамперед негативно позначаються на стані внутрішніх деталей автомобілю. На жаль, найчастіше страждає двигун. Картер – це найбільш незахищена деталь двигуна, яка потребує гарного та якісного захисту. Сучасні виробники пропонують спеціальний деталь для захисту картера двигуна, який представляє собою металеву пластину, яка є ефективним інструментом для запобігання поломок цієї частини двигуна.

Зараз в спеціалізованих магазинах можна знайти захист картера із різних матеріалів. Самим поширеним матеріалом для створення цієї деталі вважають сталь. Саме цей матеріал відрізняється високою надійністю, міцністю та якістю, завдяки чому деталь завжди залишається під надійним захистом. При виготовленні металевого захисту автомобіля також використовується сплави алюмінію та титану, але найбільш популярним різновидом матеріалу вважають нержавіючу сталь.

Також для виготовлення захисту картера використовують композитні матеріали. Найчастіше під такими матеріали мають на увазі склопластик.

До переваг купівлі захисту картеру відносять:

  1. Повний захист нижньої частини автомобілю. Вибраний виріб дуже добре закриває не тільки картер, але і сам низ машини. Найбільш популярними серед покупців вважають сталеві пластини, які ефективно захищають не тільки від бруду та пилу, але й від серйозних пошкоджень.
  2. Економія. Металевий захист картеру не відрізняється достатньо високою ціною. Через це, купівля та установка виробу не сильно вдарить по бюджету, проте в майбутньому зможе захистити від серйозних трат на ремонт двигуна.

На жаль, як і у будь-якої деталі, захист картеру має свою недоліки до яких відносяться:

  1. Поява стороннього шуму. Неякісні вироби при роботі доволі часто зачіпають сам двигун. Через це на двигуні можуть з’явитися пошкодження, які будуть викликати витік масла. Щоб в майбутньому не пошкодувати про свою покупку, виріб потрібно обирати тільки у перевірених виробників, які гарантують гарну якість своєї продукції.
  2. Недолік простору в нижній частині. Сучасні транспортні компанії виготовляють свої автомобілі не залишаючи багато місця в нижній частині. Через це, установка сторонньої деталі може значно погіршити характеристики транспортного засобу.

Bronex – це популярний бренд, який займається виготовленням захисту для кратера, при цьому вся продукція відповідає характеристика «ціна-якість».