1. Новини Закарпаття

Компанія Вітраж — Ваш надійний партнер

Напевно, у домі кожного із нас рано чи пізно з'являється потреба замінити старі дерев’яні вікна, вхідні та міжкімнатні двері на нові, більш сучасні вироби. Якщо у Вас виникла необхідність придбати вищеперелічені товари, спеціалісти компанії вітраж чекають на Ваше замовлення.

Переважно у будинках встановлені дерев'яні вікна. Такий матеріал вважається екологічно чистим, проте має безліч недоліків. Найголовнішим із них є низька зносостійкість, адже дерево значним чином піддається негативним впливам вітру, сонця та дощу. Також, такі вікна слід фарбувати щонайменше один раз у рік, що не завжди зручно і вимагає додаткових витрат енергії та коштів.

Ще декілька років тому деякі інтернет ресурси поширювали інформацію про те, що металопластикові конструкції мають шкідливий вплив на здоров'я людини. Однак цю інформація спростували всесвітньо відомі наукові центри.

Хочемо зазначити, що заміна вікон та дверей у будинку доцільна не тільки з точки зору оновлення дизайну приміщення.

Нові металопластикові, металеві вироби чи конструкції із МДФ гарантують підвищення рівня захисту Вашої оселі, а також дозволяють зберігати задану температуру повітря. Пластикові вікна та двері найперше почали виготовляти у країнах Західної Європи, де ціни на енергоносії були і залишаються високими. Для збереження тепла в оселі європейці придумали чудове рішення — встановлення герметичних конструкцій на віконні та дверні отвори.

Монтаж продукції, яку пропонує компанія вітраж, являється ідеальним рішенням для новозбудованих будинків. Адже в такому випадку Ви зможете довгі роки насолоджуватися комфортом власного дому та забути про додаткові витрати, пов'язані із коштами на енергозбереження чи доглядом за виробами.

До Вашої уваги пропонуємо декілька переваг конструкцій, які пропонує наша компанія:

  • збереження тепла — вироби, які Ви можете придбати у нас, забезпечують сталу температуру повітря у приміщенні навіть при температурі -30 градусів;

  • звукоізоляція — якщо Ваші вікна виходять на галасливу вулицю, тоді металопластикова конструкція це саме те, що Вам потрібно. Її встановлення дозволить ізолювати мешканців квартири чи будинку від сторонніх звуків;

  • легкість в експлуатації — вироби не потребують спеціального догляду, а всі механізми прості і зрозумілі;

  • безпека — наші конструкції міцні та витривалі, а також зводять до нуля можливість проникнення в приміщення сторонніх осіб;

  • дизайн — стильний зовнішній вигляд та широкий асортимент виробів дозволить Вам підібрати конструкції, які будуть гармоніювати з інтер'єром та екстер'єром Вашого дому;

  • якість — наші партнери-виробники мають ідеальну репутацію, яку вони заслужили завдяки виробництву висококласних конструкцій. Завдяки якісним матеріалам та використанню новітніх технології, їх продукція стала однією з найкращих та найнадійніших на ринку вікон та дверей;

  • вартість — ми дбаємо про наших клієнтів, тому пропонуємо найкращу ціну на товари та монтаж.

Звернувшись у нашу компанію для замовлення гаражних воріт, вікон чи дверей, Ви отримаєте якісні товари та найвищий у регіоні рівень сервісу. Наші менеджери проведуть для Вас професійну консультацію, дадуть відповідь на всі Ваші питання та з радістю допоможуть підібрати вироби для Вашого будинку.

Наші працівники виконають всі необхідні заміри та встановлять замовлену продукцію. Вам не доведеться перейматися з приводу монтажу обладнання чи додатково шукати спеціалістів із встановлення дверей чи вікон. Адже правильна установка відіграє одну з головних ролей, пов'язаних із подальшим функціонуванням конструкцій.

Якщо Ви вирішили оновити своє помешкання чи встановити металопластикові та металеві конструкції у новобудові, не зволікайте і телефонуйте нам!