1. Новини Закарпаття

Унікальні рецепти смачних блюд

Авторський кулінарний блог з рецепти від Євгена Клопотенко допоможе знайти унікальні рішення для святкового столу і щоденного готування. Автор є шеф-кухарем, що пройшов нелегкий шлях від офіціанта до співзасновника гастромастерской. Це людина знайшла себе в кулінарії. І пропонує на сторінках блогу ознайомитися з рецептами унікальних і простих блюд.

Унікальність рецептів

При створенні своєрідного меню у блозі автор керувався декількома правилами. Він помітив, що більшість кулінарних сайтів пропонують рецепти з дорогих інгредієнтів. А готування блюд займає тривалий час. З цієї причини він вирішив створити унікальні рецепти блюд, які не поступатимуться ресторанним аналогам. Але при цьому не вимагають тривалого готування, а інгредієнти можна знайти у будь-якому супермаркеті за невисокою вартістю.

Меню рецептів орієнтоване на домогосподарок і багатодітних матерів, ділових жінок, у яких не так багато часу на готування. Блюда не вимагають особливих навичок і підготовки, спеціальної кухонної техніки. Їх легко, швидко і просто приготувати.

Основні достоїнства рецептів

  • Легкість в приготуванні.
  • Доступна рецептура.
  • Раді з вибору харчових продуктів.
  • Кулінарні секрети.
  • Цікаві ідеї.
  • Недорогий склад інгредієнтів.

Автор самостійно практикував готування по рецептах, створював їх і перевіряв на практиці. Тільки після цього вони були опубліковані на сайті.

Рецепти для здорового харчування і ради на кожен день

Автор дотримується думки про необхідність в корисності живлення. Звичайно, блюда мають бути смачними, але і поживними. Правильне харчування дозволяє насичувати організм здоровою їжею, отримувати необхідні мікро- і макроелементи, вітаміни, енергію і речовини.

У рецептах читачі не знайдуть такі інгредієнти, як консерви і майонез. Вони прості по складу і способу приготування. На блозі безліч фотографій, відеозаписів і лайфхаков на тему кулінарії. Ці матеріали допоможуть вибрати оптимальний варіант для трапези на кожен день.

Детальну інформацію можна знайти на самому сайті авторського кулінарного блогу.