1. Новини Закарпаття

Послуга повернення боргів

Послуга повернення боргів від фізичних та юридичних осіб – це реальна допомога від спеціалізованих компаній.

З необхідністю повернути борги може зіткнутися кожна людина в сучасному суспільстві. Допомогти в цьому можуть співробітники спеціалізованих компаній. У їхньому штаті працюють виключно досвідчені юристи та адвокати, які надаю послуги позикодавців вже протягом багатьох років. Повернення боргів після замовлення такої послуги стає реальністю і відбувається в найкоротший час.

Після звернення в спеціалізовану компанію можна розраховувати можна розраховувати на комплексну підтримку в усіх напрямках. Висококваліфіковані юристи з великим досвідом роботи уважно вивчать обставини наявних проблем з поверненням боргу і врахують інтереси заявника. Досудовому врегулюванню питань щодо виниклої заборгованості завжди приділяється особлива увага.

Повернення боргів без судового розгляду є складною, але при цьому ефективною процедурою. У багатьох випадках, доцільно паралельно запускати судовий процес з метою арешту майна боржника. Всі заходи, які будуть проводитися досвідченими співробітниками спеціалізованих компаній, спрямовані на повне повернення боргу. Як правило, це досягається підписанням прийнятного графіка платежів на термін не більше пари місяців. Але якщо борг не вдається повернути протягом двох місяців, тоді запускається процедура судового стягнення заборгованості.

Усі застосовувані заходи є абсолютно законними і полягають в наступному:

  • У зборі відомостей про боржника для оцінки його фінансового стану.
  • У пред'явленні офіційної вимоги про необхідність погашення заборгованості.
  • У ведення телефонних переговорів з боржником з метою знаходження компромісних рішень та роз'яснень того, чим може загрожувати неповернення боргу.
  • У проведенні зустрічей з боржником в домашніх умовах та в офісі з метою проведення роз'яснювальних бесід.
  • У підписанні графіка платежів та здійсненням контролю над його виконанням.

Якщо в процесі роботи з боржником виявляється кримінальний слід, то в обов'язковому порядку ініціюється звернення в правоохоронні органи. Оскільки оплата послуги передбачає виплату певного відсотка від повернутої суми боргу, то співробітники спеціалізованих компаній завжди  націлені на швидкий результат, тому можна повністю гарантувати високу якість послуги повернення боргу.