1. Новини Закарпаття

Чому срібні обручки набувають популярності?

Срібло — дешевий і практичний метал. Навідміну від золота, срібло не викликає алергічних реакцій. Во, як і золото, дуже довговічне, може навіть передаватися з покоління в покоління, але при цьому має значно меншу ціну. Щодо обручок, то срібні варіанти набувають все більшої популярності серед молоді.

Річ у тому, що золоті кільця мають багато модельних варіацій, але чим більш вишукана модель, тим дорожче вона вартує. Золоті кільця з гравіюванням та каменями з середньою вагою, наприклад, в інтернет-магазині Злато коштують від десяти тисяч. Такі ж срібні обручки вагою в 5 грамів мають ціну від двох тисяч гривень.

Обмежений бюджет — не єдина причина такого вибору. Сучасна молодь в переважній більшості не визнає золото, пропагандуючи простоту та стиль. Зазвичай срібні прикраси більш оригінальні у виконанні та дозволяють підкреслити стиль і життєві переконання.

Моделі срібних обручок

Різноманіття срібних кілець дуже велике:

  • зі вставками;
  • емалями;
  • золотими накладками;
  • позолотою;
  • гравіюванням;
  • орнаментом;
  • ефектом царапин;
  • візерунками.

Всі вони неповторні, а такий великий асортимент дозволить кожному знайти свою особливу модель.

Вставки з діамантів або фіанітів досконало доповнять жіночу срібну обручку. З білим кольором металу чудово поєднуються прозорі та чорні камені.

Неймовірно виглядають парні кільця с чорною емаллю для чоловіка та білою для жінки. Також у сучасних моделях емалі поєднують з гравіюванням та дорогоцінним камінням.

Щодо позолоти, то у багатьох є сумніви, адже така поверхня втрачає з часом вигляд. Хоча в ювелірних майстернях легко це поправити, але така прикраса потребуватиме особливого догляду. Інша справа — золоті накладки на срібних прикрасах. Крім того, що комбінація золота та срібла виглядає свіжо та цікаво, такий варіант не втратить початкового вигляду через десятки років.

Гравіювання — особлива і така улюблена для молодят форма прикраси обручок. У готових моделях це розкішні візерунки з лицевої сторони виробу або стандартний напис, наприклад, “Завжди разом”. У моделях на замовлення гравіюються на зворотному боці ініціали, дата весілля або знайомства.

Орнаменти та візерунки трапляються на патріотичних обручках. Часто вони представлені у вигляді вишиванки. Вони підкреслюють не лише особисті переконання, але й ідентифікують вас за національністю. Також існують моделі зі старослов’янськими мотивами.

Ефект царапин — нова цікава технологія гравіювання. З таким візерунком жодні механічні пошкодження на кільці залишаються непоміченими.

Будь-який з варіантів срібних обручок ви знайдете на сайті Zlato у зручному каталозі з чіткою навігацією, деталізованими фото та описами. Ціни на прості класичні срібні моделі починаються від 200 гривень. Тож у кожного є змога знайти свої особливі кільця для весілля.