1. Новини Закарпаття

Як вибрати меблі для кухні?

Кухня – це серце кожного будинку. Вона часто залишається в центрі уваги, тому важливо вдало її облаштувати й підібрати відповідні меблі. В епоху, коли при оформленні інтер’єру можна використовувати різноманітні прийоми, а тенденції постійно змінюються, варто завітати у салон кухонь Львів. Консультанти допоможуть вам визначити й підібрати гарні та функціональні меблі відповідно до запланованого бюджету.

Як облаштувати кухню: головні правила

Перш ніж вибирати кухонні меблі, потрібно врахувати, якою буде обробка стін і підлоги, адже запорука успішного облаштування – повна гармонія та відповідність. Ще одне важливе питання – це обробка самих меблів. Якщо ви зважитеся на позачасове рішення, то найкращою буде деревина. Найчастіше в Україні вибирають дуб, який прирівнюється до вічної елегантності та довговічності.

Якщо у вас постає вибір між ламінованою та МДФ-дошкою, краще вибрати останнє рішення (принаймні, на меблевих фасадах). Хоча це пов'язано з більш високими витратами, МДФ-плита має значно приємнішу обробку, також вона більш стійка до механічних пошкоджень. У ТЦ Марк ви знайдете кухні з різних матеріалів, всі вони вирізняються надійністю та високою якістю.

Кухонні меблі з блискучим або матовим покриттям?

Якщо ви зараз замислюєтеся про те, які кухонні меблі вибрати – глянсові чи матові, слід звернути увагу на такі фактори, як:

  • розмір кухні;

  • рівень сонячного освітлення;

  • планове освітлення;

  • частота приготування.

Відповіді на ці запитання допоможуть вибрати найкраще рішення.

  • Глянсові меблі

Це чудовий варіант для невеликих приміщень, оскільки текстури з високим глянцем надають їм глибини. Вони можуть оптично збільшувати кухню й робити її більш просторою. Це ідеальне рішення також у випадку, коли інтер’єр погано освітлений, адже меблі з високим глянцем чудово відбивають світло.

  • Матові меблі

Варто використовувати матові покриття на кухні лише тоді, коли маєте великий простір для облаштування, оскільки такі меблі поглинають світло. Приймаючи це рішення, варто бути впевненими, що кімната має достатньо сонячного світла (або потрібно забезпечити належне освітлення).

Відсутність блиску заспокоює інтер’єр і робить його затишнішим і привітнішим. Такі меблі ближче до природних рішень, саме тому матові кухонні вироби мають гарний вигляд у поєднанні з масивом деревини (або у більш дешевому варіанті – зі шпонованим фасадом). Додаткова перевага матових меблів у тому, що їх простіше чистити, ніж вироби з глянцем, адже ви не бачите на них відбитків, лише жирні плями.

Меблі з дерева

Дерев'яні кухонні меблі пов’язані з традицією і тим самим домашнім вогнем, тому якщо ви хочете досягти затишку, варто вибрати таке рішення. Ці вироби не обов'язково повинні залишатися у своєму природному кольорі (хоча це найкраще підкреслює унікальний візерунок деревини). Якщо бажаєте все ж таки змінити колір, наприклад, на білий або сірий, можете зробити ставку на стильний компроміс, де ці два кольори поєднуються в одному інтер’єрі. Дерево стане ідеальним доповненням, зігріє кухню та зробить її затишнішою.

Бажаємо вам вдало підібрати меблі, які гарно доповнять дизайн інтер’єру та зроблять кухню практичною й функціональною.