1. Новини Закарпаття

На що звернути увагу при оренді авто - поради експертів

В нашій та інших країнах ця послуга набуває все більшої популярності. Українці все частіше користуються орендованими авто, і причини для цьогобуваютьрізні. Наприклад, господарвідвізвласне авто на сервіс, а йому потрібно терміново кудись поїхати, чи, людина взагалі не має власного автомобіля і їй терміново потрібно кудись поїхати. В таких випадках, і в багатьох інших, люди орендують машину на деякий час. Компаній,як іпропонують послуги здачі в оренду авто є багато, але однією з найкращих є оренда авто в Луцьку від DETROIT. Там можна замовити і прокат авто по місту, області, і по країні на вигідних умовах.

В цій статті можна дізнатися, як правильно орендувати автомобіль без наслідків.

З чого почати пошук оренди автомобіля?

Компанії, якіздають автомобілі в оренду, пропоную спектр послуг додатково. Можна замовити авто з водіємчи без нього, на годину, день, тиждень, місяць, в подорожчи по місту. Також, такі компанії пропонують знижки та акції при оренді. Ціни в Україні на оренду авто варіюються від 20 до 50 доларів США на добу.

Для того, щоб орендувати автомобіль, треба мати посвідчення водія, бути старшим 21 року і молодшим 70 років, мативодійський стаж не менше 1 року. Обидві сторони укладають договір орендиавтомобіля, в якомувказуютьвсідеталі та залишаєтьсягрошова застава абобанківськакартка, на вимогуорендодавця, щоб ,в разінеобхідності, стягнути штраф.

Під час підписання договору, потрібно уточнити чи застрахованих автомобіль, і які випадки покриває страховка; чи буде технічна підтримка автомобіля, в разі поломки чи інших ситуацій. Також потрібно уточнити ліміт пробігу, якщо буде використано наднормов акількість, понад якого буде потрібно додаткова оплата автопрокату. А ще наперед обговорюється час і місцеповернення та огляду орендованого автомобіля.

Ще одним дуже важливим елементом при оренді є огляд транспортного засобу на пошкодження, царапини, вм'ятини, забруднення і, обов'язково, фіксування всіх пошкоджень, шляхом фотографування, щоб орендодавець потім не зміг вимагати від шкодування витрат на ремонт.

Коли всі деталі з'ясовано, можна приступати до процедури передачі автомобіля. При взятті автомобіля напрокат при собі потрібномати паспорт, водійські права і (як раніше було зазначено) банківську картку, про всяк випадок. Після підписання орендного договору, орендатору видають на руки акт про прийом-передачу автомобіля, реєстраційн ідокументи на машину, доручення на її управління, страховий поліс і розписка про отримання застави або банківської картки. Оплачується оренда лише після отримання всіх вище перечислених документів.

Це найважливіші правила, які повинна знати людина, яка хоче орендувати автомобіль для своїх потреб.