1. Новини Закарпаття

Як обрати бодіки для малечі?

Сучасні молоді матусі все частіше обирають для свої малюків бодіки замість класичних сорочечок. Це пояснюється їх зручністю, практичністю та функціональністю. Голова відмінність боді полягає у наявності на ньому зручних застібок, які надійно фіксують річ на тілі немовля. Навіть при його активних рухах, одяг не стане сповзати або задиратися. Додаючи бодіки до гардеробу свого юного модника чи модниці, батьки піклуються про їхній комфорт та про свій час. Сьогодні виробники пропонують широкий асортимент бодіків. Зостається дізнатися, як же серед усього цього різноманіття підібрати найвдалішу модель? По наступному посиланню: https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/ можливо найти найкращу модель по хорошій та демократичній ціні.

На що звертаємо уваги під час вибору бодіка?

Існує дуже багато варіацій цих удосконалених сорочок для немовлят, тому батьки можуть вибрати дійсно зручну та надійну річ для будь-якого сезону. Виробники пропонують боді с довгими або короткими рукавами, пісочники — модельки без рукавів, бодіки-сукні для дівчаток та комплекти зі штанцями. Коли з фасоном буде вирішено, перед кінцевою покупкою необхідно звернути увагу на наступні моменти:

  • вибирати тільки натуральні матеріали — це може бути бавовна, шерсть або їх суміш. Вони м’які, ніжні, приємні на дотик;
  • краще обирати стримані кольори, так як яскраві речі можуть мати у собі барвники. Віддати вибір можна пастельним відтінкам та білим варіантам;
  • обійтися без декору — всілякі там намистини, вишивки та стрази не є практичними для мами, а для малечі взагалі можуть бути небезпечними, якщо карапуз вже у тому віці, коди може сам відірвати прикрасу і побажати спробувати її на смак;
  • вибирати одяг на кнопках — це дуже практичний та найбезпечніший варіант застібок;
  • дивитися на шви — кращими вважаються моделі зі швами назовні, так як всередині матеріал буде максимально гладким і не доставлятиме дискомфорту малечі.

Обирати бодіки слід по сезону. Для кожного часу року виробники пропонують цілі комплекти, що складаються із бодіків, шапочок, шкарпеток та інших елементів.

Оптимальна кількість бодіків для малюка

Це річ універсальна. Можна носити, як влітку, так і зимою, на вулиці та вдома. Отож, боді багато не буває. Але, якщо матуся буде користуватися додатково підгузниками, то достатньо придбати 4-5 боді, але батькам, які відмовляються від памперсів— знадобиться не менш 20-25 комплектів.