1. Новини Закарпаття

Які гаражні двері краще вибрати?

Дверні гаражі – незамінний елемент більшості будинків. Завдяки їм наш автомобіль та всі речі, які ми зберігаємо в гаражі, захищені від крадіжок, а також від несприятливих наслідків погодних умов. Компанія Станкор пропонує багато гаражних воріт, аби ви могли підібрати найкращий варіант для себе. Це конструкції високої якості, приємно вражають своїм виглядом, надійністю та функціональністю.

Автомобілі, які стоять у гаражі, зазвичай мають довший термін експлуатації та кращий технічний стан, ніж ті, що утримуються просто неба. Це пов’язано з ліпшими та більш стабільними умовами паркування. Варто обладнати свій гараж хорошими воротами, які відповідатимуть вашим очікуванням і добре підійдуть до вашого способу життя. Ми спробуємо підказати, коли краще вибрати автоматичні ворота, а коли – ручні. Сподіваємося, це полегшить ваш вибір.

Коли слід вибрати ручні ворота?

Ручні гаражні двері – чудовий варіант для людей, які мають обмежений бюджет. Цей тип воріт дешевший, ніж автоматичні моделі, оскільки він складається з меншої кількості деталей, елементів і компонентів. Та й встановлювати ручні ворота переважно простіше, ніж автоматичні, що й позначається на ціні.

Це також хороший вибір для людей, які користуються гаражем відносно рідко, адже, наприклад, вони щодня їздять на громадському транспорті чи на велосипеді. Також значна перевага ручних воріт – у низькому коефіцієнті відмов. Через просту конструкцію без електронних контролерів цей тип брами рідше ламається.

Недолік ручних воріт – необхідність завжди виходити з машини, коли ми хочемо її відчинити чи зачинити їх. Це може бути особливо незручно чи неприємно в дощові й холодні дні.

Коли краще вибрати автоматичні ворота?

Автоматичні ворота – надзвичайно комфортне рішення, засноване на нових технологіях. Завдяки брамі на приводі власнику машини не потрібно виходити з неї щоразу, коли він захоче заїхати чи виїхати зі свого гаража. Це дуже велика перевага, особливо у дощові, сніжні чи холодні дні.

Такими воротами можна керувати як завдяки кнопці на стіні, так і в машині. Також є сенсорний варіант, коли для відкриття чи закриття потрібно зчитати відбитки пальців. Можна активувати браму й завдяки фотоелементам – вибір дуже широкий.

Варто встановлювати автоматичні ворота, якщо ви часто користуєтеся гаражем або коли вхід до нього розташований безпосередньо на зайнятій вулиці (тоді виходити, щоб відчинити чи зачинити ворота, може бути просто небезпечно). Якщо плануєте придбати таку браму, врахуйте, що вона буде дорожчою, ніж ручна. Та зручність її користування точно варта того, щоб здійснити таку покупку.

Тепер ви знаєте, які основні переваги та недоліки ручних і автоматичних воріт. Якщо будете зважати на них при виборі, то вам буде легше знайти варіант. Варто керуватися власними потребами, бюджетом і особливостями території, яка буде призначена для в’їзду. Ворота для гаража – це конструкція на роки, вона має бути надійною та зручною в експлуатації. Тому варто відповідально підійти до пошуку найкращого рішення.