1. Новини Закарпаття

Де використовуються сендвіч панелі?

Сендвіч панелі використовуються в реставрації, будівництві, ремонті приміщень різного призначення. Купити сандвіч панелі рекомендують тоді, коли треба побудувати тимчасову споруду, зробити утеплення чи прискорити будівництво споруди.

Купити сандвіч панелі можуть компанії чи звичайні люди, які роблять ремонт удома. Працювати з матеріалом комфортно, він не потребує спеціалізованої техніки та зусиль.

Для чого використовують сандвіч панелі?

Матеріал використовується в будівництві різних приміщень, ремонті, реконструкції та інших роботах. З допомогою панелей можна зробити:

• Дах;

• Перегородки в приміщенні;

• Побудувати стіни;

• Оформити підлогу;

• Провести ремонт;

• Укріпити споруду;

• Зробити утеплення.

Будівники в курсі, що сандвіч панелі можуть прискорити період будівництва та не скажуться на якості роботи.

Призначення сендвіч панелей

Сфера використання сандвіч панелей залежить від матеріалу виробництва та властивостей матеріалу. Найчастіше використовуються панелі з такого матеріалу:

• OSB;

• Пластик;

• Листова сталь;

• Гипсоркартон.

Кожен матеріал має свої властивості від яких залежить сфера де можна його використовувати. Розглянемо кожен з матеріалів.

Панелі з листової сталі

Матеріал використовується для зведення даху, будівництва стін промислових, технічних споруд. З такого матеріалу можна будувати торгові центри, магазини та авто мийки.

Панелі мають стійкість до перепаду температур та атмосферних явищ, але вони не можуть витримувати серйозні навантаження. Це пояснюється там, що в якості жорсткого шару використовується тонкий метал.

Найчастіше для виготовлення матеріалу використовують профнастіл або оцинковану сталь. Панелі цього типу не використовують для будівництва житлових приміщень. До них не можна кріпити полички для речей та різноманітні стелажі.

Панелізгіпсокартону

Матеріал не витримує великого навантаження. Часто панелі цього типу використовують для зведення внутрішніх перегородок. Гіпсокартонові панелі мають гарну адгезію з матеріалом для внутрішньої обробки стін. Декорувати таке покриття досить просто.

OSB панелі

Панелі цього типу мають великий запас міцності. Матеріал використовується для роботи с підлогою, дахом, зовнішніми та внутрішніми стінами.

На поверхню цього матеріалу можна монтувати рейки, сайдинг, профлисти, вагонку та іншу сировину. З внутрішньої сторони панелі можна обробляти вагонкою, деревом та гіпсокартоном.

Пластиковіпанелі

Панелі з пластиковим зовнішнім шаром використовуються для внутрішньої обробки стін та створення внутрішніх перегородок. Працювати з ними можна при будівництві кінотеатрів, торгових центрів, магазинів. Зовнішній шар панелей може бути зроблений з ПВХ, пласті золу, пуралу та їх аналогів. Панелі піддаються декоруванню без проблем та мають гарну стійкість.

Вибирати панелі для роботи слід з урахуванням цілі використання, призначення приміщення. Якщо правильно вибрати матеріал, то вирішити поставлене завдання буде на порядок простіше.