1. Новини Закарпаття

Як побудувати красиву та енергоефективну офісну будівлю

Кожен інвестор прагне побудувати бізнес центр так, щоб його архітектура була неперевершеною, а затрати на опалення та кондиціонування мінімальними.

На запроси девелоперів ринок будівельних матеріалів відповідає новими сучасними матеріалами. Сьогодні фасади офісних будівель по всьому світу прикрашають вентильовані фасади фінського концерну Ruukki, які мають безліч колірних рішень та конфігурацій облицювальних панелей.

Для того, щоб ще більше підвищити енергосберігаючи властивості БЦ, можна використати інноваційну систему Ruukki Forma, яка об’єднала в собі естетику облицювальних фасадних касет, ламелей або дизайн-профілів із енергозберігаючими властивостями сендвіч-панелей.

Вентильовані фасади Forma надають широкий спектр естетичних форм, матеріалів і кольорів, а також підвищують енергоефективність будівлі. Таким чином девелопер отримує подвійну вигоду.

Де можна купити такі вентильовані фасади? Сьогодні систему що об’єднала в собі кращі якості в Україні представляє лише одна компанія Rauta, яка є ексклюзивним представником в Україні продукції комерційного призначення компанії Ruukki.

Дуже важливо не просто придбати фасадну систему, а й правильно виконати її монтаж. Адже грамотна інсталяція фасаду дозволяє отримати максимальні експлуатаційні характеристики. З фасадними конструкціями від Rauta можна бути на 100% впевненим що будівля буде приваблювати відвідувачів та орендарів, а власник зможе значно зекономити на експлуатації влітку та взимку завдяки неперевершеним енергозберігаючим характеристикам.