1. Новини Закарпаття

Модні букети з доставкою в Сваляві – актуальні квіткові тенденції

Квіти – певно, один із прекрасніших витворів природи. Кожна рослина є унікальною, неповторною та дивовижною. Аромат деяких може підкорити серце, інші здатні здивувати. Квіти були поруч із людством з тих часів, коли наші пращури малювали на печерних стелях. Сьогодні багато чого змінилось: селекціонери дозволяють придбати цікаві види рослин, нові технології дозволяють рослинам зберігатись довше, нові варіанти упаковки та доставки квітів в Сваляві від магазину http://svalyava.roza24.com.uaвідкривають безліч можливостей перед нами.

Які ж вони квіткові тренди в 2020?

Сьогодні мова піде про актуальні сорти рослин та квітів, котрі використовують для створення дивовижних композицій. У світі флористики та доставки букетів по Сваляві сформувались певні тренди та течії, як у світі моди. Кожного сезону з'являються нові течії, варіанти створення композиції, упаковки та доставки.

Через це є і мода на ті чи інші сорти рослин. Є безліч варіантів букетів, котрі ідеально виглядають із певним типом квітів.

  1. Альстромерії. Їх що називають дикою орхідеєю. Вони представлені багатою кольоровою палітрою, через це можуть доповнити т чи стати доповненням для багатьох рослин та квітів. Вони розповсюджені та знайти їх не є проблемою. Кожна гілочка оздоблена великою кількістю квіточок. У щільному букеті вони виглядають дуже ніжно та яскраво.
  2. Айстра. Класична квітка для букета вчителю. Так вважали раніше, але часи змінились. Айстра, котра схожа на зірку стане неймовірним доповнення будь-якого букету. Великі, яскраві суцвіття можуть бути і центром композиції, і акцентною плямою у квітковому полотні митця-флориста.
  3. Гіацинт. Ідеальний варіант у весняному букеті. Такою доставкою квітів по Сваляві можна підкорити дівчину, нічого не сказав. Їх ніжні пастельні відтінки стануть ідеальним варіантом для моно букетів.
  4. Ірис. Ніжна квітка. Не усі їх полюбляють, але завдяки своїм великим квіткам букет буде щільним, ніжним та дуже романтичним.
  5. Півонія. Класика останніх років. Півонії вирвались у серця дівчат, немов ракета чи стріла Купідона. Сьогодні, такі квіти можна зустріти усюди. Півонії – ідеальний варіант для монобукетів, як великих, так і маленьких. Вони ніжні, жіночні та романтичні.
  6. Лілія. Великі, ароматні квіти, які стали класикою. Здебільшого, їх використовують, як доповнення інших рослин, забуваючи, що букет із величезних білих лілій – неймовірна красота. Аромат та зовнішній вигляд квітів одразу заявляють про неймовірні почуття, повагу та кохання партнера.
  7. Соняшник. Такий букет доставкою квітів в Сваляві можна замовити не кожному. Але великий букет соняшників, як на картині Ван Гога, може запасти у душу на довгі роки. Просте, але оригінальне рішення для сучасних хлопців, котрі хочуть здивувати другу половинку. Це неочікуваний та оригінальний подарунок.
  8. Фрезія. Романтична квітка, не тільки за своїм значенням, а й за природою. Через свою скляну фактуру квітка сприймається дуже ніжною, крихкою та дивовижною. Використовуються у весняній доставці, як символ пробудження природи.

Доступність послуги

Сьогодні замовити доставку квітів в Сваляву на сайті http://roza24.com.ua може кожен бажаючий. Треба лише зробити два кліки у смартфоні або подзвонити за телефоном. Через декілька годин перед вашими дверима буде неймовірної краси витвір мистецтва.

Кохайте та даруйте радість.