1. Новини Закарпаття

Кредитування під заставу автомобіля

Автоломбард Cronvest пропонує кредитування під заставу автомобіля. У нім можна отримати кредит під заставу авто у Львові на вигідних умовах впродовж години після подання заявки. Ломбард видає до 100 тисяч доларів наличными. Кредитна сума залежить від виду і стану транспортного засобу. Оформлення і видача кредиту не займає більше 60-ти хвилин. Кредитування робиться без переоформлення права власності. Автомобіль залишається в користуванні власника. У ломбарду прозорі умови кредитування. Не потрібно надання довідок про доходи, не потрібні поручителі.

Відсоток кредиту залежить від різних умов. Наприклад, від того чи буде власник користуватися авто в період виплати або поставить на стоянку (паркінг автоломбарду). А також процентна ставка залежить від варіантів погашення кредиту.

Переваги кредиту під заставу автомобіля

  • Високий рівень сервісного обслуговування.
  • Повний правовий захист.
  • Оформлення угоди у присутності нотаріуса.
  • Оформлення документів відповідно до чинного українського законодавства.
  • Повна гарантія виконання зобов'язань.
  • Швидке схвалення кредиту впродовж години після подання заявки.
  • Отримання грошей безпосередньо після схвалення в офісі автоломбарду.

Коли немає часу на отримання банківського кредиту автоломбард Лвів може стати оптимальним рішенням. Адже в нім видаються гроші в короткий час без пред'явлення довідок і збору великої кількості документів.

Для отримання кредиту під заставу автомобіля необхідно записатися на зустріч. Це можна зробити, подзвонивши менеджерові ломбарду по телефону. Клієнтові надається безкоштовна оцінка автомобіля. На її основі він може вибрати програму кредитування. Після оформлення договору видаються гроші.

У автоломбарду прозорі умови кредитування без прихованих комісій. При необхідності можна продовжити термін кредиту. До автомобілів під заставу пред'являються певні вимоги. Про них можна детально дізнатися на сайті ломбарду. А також отримати інформацію про послуги, прочитати відгуки клієнтів. Консультації надає менеджер.