1. Новини Закарпаття

Як вибрати правильно металочерепицю для покрівлі

Хоч будівельний ринок сповнений різновидів покрівельного матеріалу, частіше перевага віддається металочерепиці. Звичайно, можна сказати, що причиною популярності такого матеріалу, є його вартість. Особливо якщо покупка, здійснюється не у будь-якої посередницької організації, а наприклад, тут https://skrovlya.kiev.ua/metalocherepitsya/ у виробника "с-покрівля".

Займаючись більше 5-и років випуском цієї продукції, компанія здатна зараз запропонувати покупцеві, непогане різноманітність металочерепиці. Кожен представлений тут вид цієї продукції, має всі необхідні характеристики, що забезпечують довговічність, і надійність облаштовується покрівлі. Але який з представлених тут видів металочерепиці, слід віддавати перевагу?

Критерії вибору

Незважаючи, що надійні виробники, пропонуючи асортимент металочерепиці, гарантують, наявність у кожної з них, непогані експлуатаційні якості. Все ж для облаштування покрівлі, наприклад, житлового будинку, підходять не всі її різновиди. Тому крім вартості на види цього матеріалу, слід до уваги брати і інші, аспекти.

Для початку, варто з'ясувати товщину листової сталі, у зацікавив виду металочерепиці. Саме цей аспект, впливає на довговічність і надійність створюваної покрівлі. Кращим вибором вважається матеріал, що має в якості основи листову сталь товщиною 0.5 мм.при бажанні заощадити на покупці цього покрівельного матеріалу, можна віддати перевагу виробу, що має товщину сталі 0,45. Але в разі його вибору, слід враховувати, що по створеній з нього покрівлі лазити не бажано. До того ж такий дах не витримує навантаження, що виникають при рясних снігопадах.

Товщина покриття оцинковки, також має значення. Від неї залежить наскільки краще захищене покриття матеріалу від корозії. З'ясувати цей аспект, можна по класу, що вказується в характеристиках матеріалу:

* / - клас має щільність прошарку, що досягає 20 мкм. Володіє таким рівнем покриттям матеріал, відповідає західним стандартам і має високі експлуатаційні характеристики;

* / / - клас, може мати прошарок цинку від 10-и до 18-и мкм. Матеріал з такими характеристиками, має середні експлуатаційні дані;

| / / / - клас наділяємо матеріал низьким рівнем захисту від корозії.

Якому декоративному покриттю краще віддати перевагу

Крім покриття з оцинковки, кожен покрівельний матеріал, також піддається захисно-декоративному покриттю, що складається з полімеру. Крім захисних якостей, він наділяє виріб естетичними зовнішніми даними. Якщо облаштування покрівлі буде здійснюватися в місці, де відбувається часта зміна температурного режиму, то непоганим вибором може стати металочерепиця, покрита поліестером. Таке покриття не лише байдуже ставиться до різних температурних режимів, але і не боїться вологості. Є, звичайно, у такого покриття недолік, у вигляді швидкої схильності до механічних пошкоджень. Прослужити таке покриття здатне до 35 років.

Довше цього покриття здатний послужити службу поліуретан. Його тривалість експлуатації може досягати 50 років. Крім вологості, він байдужий до кислотного середовища і не піддається вицвітання. До 50 років, може також прослужити виріб, що має покриття з ПВХ. Але таке покриття через сонячних променів, піддається швидкому вицвітання. Акриловий полівінілфторид, відноситься до одних з надійних покриттів, здатних прослужити до 60 років.