1. Новини Закарпаття

Бюджетний відпочинок на морі

Відпочивати на морі може дозволити собі кожного, тільки треба уважно вибирати місце. Одно з хороших місць і на додаток бюджетних - селище Кирилловка, який розташований на березі Азовського моря. Це селище відоме тихим, спокійним і розміреним відпочинком. Тут часто зупиняються сім'ями з маленькими дітьми, а щоденний автобус в Кирилівку допоможе швидше дістатися до заданого місця.

У Кирилловке можуть відпочивати люди з різним доходом. Це і притягає туристів. Приїхавши сюди, ви завжди знайдете декілька варіантів розміщення. Умовно можна розділити селище на три частини: центр, Федотова коса і коса Пересип. Якщо хочете відпочити тихо і у сімейному колі, то вибирайте для житла центральний район. Місцеві жителі дуже заповзятливі, обладнали кемпінг, здаютьу дома і цілікотеджі. Пропозицій дуже багато на будь-який гаманець.

Вартість проживання як на будь-якому курорті залежить від віддаленості моря і комфорту. Але іноді зустрічаються недобросовісні орендодавці, які хочуть тільки запрацювати. З живленням проблем взагалі не виникне. Тут на кожному кроці є невеликі їдальні, кафе і точки швидкого харчування. Завжди можна приготувати що-небудь на кухні, яка є в кожному будинку. Зазвичай вони розташовуються у дворі. Але багато хто приїжджає відпочивати, а не готувати як вдома, тому вибирають місцеві кафе або доставки їжі.

Азовське море дуже тепле і має невелику глибину. Тому це ідеальний курорт для відпочинку з дітьми. Якщо думаєте над тим який час вибрати, то краще віддати перевагу червню. Море вже добре прогрілося, але немає жари, що ще виснажує. Цей місяць в принципі відповідний  для оптимального відпочинку. Пляжі обладнані гірками, зонами для ігор, тому дітям нудно не буде.

Якщо бажаєте зануритися в розваги, то коштує відправиться на Федотову косу. Приватного сектора тут майже немає, зате багато баз відпочинку, парків розваг, аквапарків. Діти завжди залишаються в захваті від представлень з дельфінами. Також це місце сподобається тим, хто вважає за краще спокійному відпочинку іноді розважитися в шумній компанії.