1. Новини Закарпаття

Страховка автомобіля для виїзду за кордон - Зелена карта

Зелена карта є обов'язковим міжнародним сертифікатом, який має певну форму в кожній країні світу. Завдяки наявності даного сертифіката водії можуть виїжджати за кордон на власному автомобілі.

Дізнатись скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон для вашого автомобіля, можно у калькуляторі на сайті avtocivilka.net.ua.

Страховка авто для виїзду за кордон

Однак це стосується тільки тих країн, які є членами даного міжнародного договору. Всього в системі страховка авто для виїзду за кордон Зелена карта бере участь 45 країн, тобто досвідчені фахівці точно знають, чи буде потрібна Зелена карта для тієї державу, в яку ви відправляєтеся. За своєю суттю це міжнародне обов'язкове страхування правової відповідальності власників будь-якого наземного автотранспорту. Це відповідальність збитки які може бути завдано життю та здоров'ю постраждалих, майну. Оплата збитку третім особам відбувається, якщо настане страховий випадок, тобто у разі ДТП.

Де краще купити зелену карту на авто

Страховий сертифікат - це єдина форма для всіх членів системи, проте важливо визначитися, де краще купити зелену карту на авто. Серед країн, які беруть участь в даному договорі, можна побачити:

  1. Польща,
  2. Німеччина,
  3. Іспанія,
  4. Туреччина,
  5. Франція,
  6. Болгарія,
  7. Австрія.

Однак повний перелік кожний зможе побачити на ресурсі компанії. Гарантом виплат за страховим випадком в цьому випадку є МТСБУ. Це єдине об'єднання страховиків, яке здійснює обов'язкове страхування відповідальності власників наземного транспорту в разі виникнення страхового випадку.

Скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон

Кожна страхова компанія повинна бути учасником даної страхового бюро. Скільки коштує страховка на авто залежить від різних факторів, в тому числі від типу транспортного засобу, від країни відвідування, від терміну, на який робиться даний договір страхування. Терміни страхування можуть бути різними, мінімальний термін це 15 днів, також це може бути місяць або один рік. Вартість договору нижче, ніж у більшості країн світу. Всі ліміти визначаються законодавством про обов'язкове страхування цивільної відповідальності. Кожна країна має свої ліміти. Даний документ можна замовити в режимі онлайн, оформлення займе трохи часу, а для перерахування грошей буде використовуватися зручна платіжна система. Оплату можна здійснити за допомогою карти. Компанія не має ніяких прихованих платежів, діє система лояльності для постійних клієнтів. Ви з легкістю дізнаєтеся яка ціна зеленої карти, вона буде нижче, ніж на кордоні або ж в будь-яких наземних офісах.