1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Розумний дім своїми руками. Міф чи реальніть?

333
Без регіону (не видаляти!)

Розумний дім своїми руками. Міф чи реальніть?

Куди б ще впровадити високі технології, щоб зацікавити навіть пересічних громадян? Логічно впровадити їх власне в оселю - приватний будинок, або квартиру. Адже якщо ваш дім «порозумнішає», то, можливо, і у вас з'явиться більше вільного часу для самовдосконалення. Жарт. А тепер - до справи.

Що за штука "розумний дім"?

Це те, що робить життя зручнішим, затишнішим і простішим. Його місія - звільняти ваш час, тримаючи під контролем багато процесів за допомогою налагодженої автоматики.

Безпека, відеоспостереження, контроль режиму дня, економія електрики, газу та води - це зовсім не повний список того, чим вам може допомогти в побуті будинок-розумник. Він може будити вас улюбленою піснею і ароматом свіжозвареної кави, відкривати ролети на вікнах, зустрічати після роботи з розігрітою вечерею і цікавим фільмом, а температурний контроль забезпечить постійно комфортні умови незалежно від того, що діється зовні.

Але і це ще не все! До нового будинку в комплекті поставляється відеокасета, на якій Мері і Джек розкажуть вам, як включати антиобморожуючу систему і відкривати гараж, не встаючи з ліжка ... Гаразд, це знову жарт. Про касету жарт, а про можливість управляти дистанційно пристроями на території вашого двору - ні, ви дійсно можете це робити.

Що нам може вартувати розумний будинок побудувати?

До речі, проектування "розумного дому", що складається з установки і підключення, не так страшно, як його малюють. По-перше, це задоволення доступне не тільки олігархам, а цілком навіть взагалі всім. А головне: всі ці функції, придбані вами, заощадять вам згодом не тільки нерви, а й фінанси, знову ж таки, з'явиться час для саморозвитку, але це вже зовсім інша історія.

Перший крок ідея. Коли він вже зроблений і ви розумієте кінцевий результат, переходимо до проекту. Проектування системи слід почати з розробки креслень та технічних розрахунків. Перед іх виконанням, подумайте про те, як будуть працювати (або вже працюють) всі інженерні системи з урахуванням всього того, що ви хочете отримати на виході. Такий безумовно теж розумний крок дозволить вам надалі уникнути додаткових ремонтних робіт в квартирі і всілякого впихування в обмежені простору. І, знову ж таки, гроші заощадите.

Підсумки

Загалом, складного нічого в цій справі немає, але щоб розібратися у всіх тонкощах треба треба мати знання з проектування, монтажу та программування. Тому якщо ви не технічний спеціаліст краще не розпочинайте того що не зможете реалізувати.

Але якщо ви вирішили що зможете виконаті роботи самостійно, то рекомендуємо прочитати цю статтю: Як зробити систему "Розумний будинок" своїми руками. Вона допоможе Вам зрозуміти основні моменти на які треба зробити акцент.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber