1. Новини Закарпаття

Як зменшити витрати після карантину без зниження якості продуктів?

 

Бувають ситуації, коли ситуація в країні через зрозумілі (а іноді не дуже) причини призводить до зменшення доходів. Звички та потреби - залишаються, а можливості зменшуються. Це не дуже приємна тема, але замовчувати її як неіснуючу, також буде не вірно. У цій статті ми спробуємо знайти вихід з цього лабіринту на прикладі парфумерії, тому що майже всі люди користуються парфумами.

Коли люди мають усі фундаментальні умови, та не відчувають дефиціту найнеобхіднішого, вони розвиваються та зростають. У вільний час, ми черпаємо нові знання з книжок, відео- та аудіоматеріалів, спілкуємось з близькими по духу та напрямку думок людьми. Окрім збагачення внутрішнього світу та навчанню новим хобі, люди обожнюють красу. Нас надихають роботи художників, скульпторів та музикантів...

Краса, яка врятує світ

Всі полюбляють красу і не дивно, що бажають не тільки бачити її навколо, а й бути самим частиною цієї могутньої сили. Саме тому ми маємо незліченну кількість дизайнерів, кутюр'є, модних домівок та різноманітних брендів з усього світу. Особливо таке відношення притаманне жіночій частині планети. Італійська сукня, клатч та гаманець від німецького бренду, шапочка з Нью-Йорку та бажано французький парфум. Знайомо? А чому ж ні? Нам добряче пощастило жити в розквіт цивілізації, ще кілька десятків років тому імпортні товари були не так поширені серед населення країн СНД. Зараз ми маємо можливість придбати унікальні та якісні товари не те що в магазині, але й не виходячи з дому через мережу інтернет.

У світі парфумів все також розвивалось поступово та прийшло до доступності для людей з будь-якого класу. Синтетичні інгредієнти замінили дорогі натуральні компоненти (такі як амбра, трояндове масло...) Це призвело до більшої стійкості, більш тривалому терміну зберігання і головне зниженню ціни. З цього моменту, парфумерія стала доступною не тільки для бомонду, а й для звичайних громадян.

Чому нас не дивує висока ціна на брендові товари

Сьогодні у світі нараховується понад 6 000 парфумерних брендів. Цю нішу часто займали не тільки модні домівки, але й такі марки як Чупа-чупс, та відомий всім ручками та аксесуарами для гоління бренд Бік. Кожна компанія бажає виділятись та мати конкурентні переваги, хтось створює унікальні флакони для своїх арома-композицій, майже всі запрошують відомих зірок та лідерів думок до рекламних кампаній. І ось ми маємо гарненький флакон, цікаву парфумерну композицію, яскраву обгортку, ефектну рекламу і не менш ефектну ціну.

Так влаштована наша психологія, що ми полюбляємо те, що рекламують наші кумири. Але, що робити, коли надворі всі в масках, коштів менше, а улюблений Жадор від Діор залишився тільки на один-два рази використання. А потрібно сходити на співбесіду, у подруги день народження в п'ятницю, а ще потрібно сходити на побачення з тим красунчиком з яким познайомилась в артцентрі.

Виходить треба 3 500 грн на новий флакончик 50 мл!? Але ж невідомо, що буде надалі... Купити підробку не хочеться. Ось у цьому випадку на сцену виходить наливна парфумерія. Звичайно, ви не отримаєте той симпатичний флакончик з металевими кільцями, що нагадують падаунг у жінок на шиї з Південної Африки. Це буде звичайний червоний для жінок, та зелений у випадку з чоловічим парфюмом скляний флакон.

Розумна альтернатива для розумних людей

Але сама сутність парфумів на розлив складається з якості вмісту флакону. Тому парфумерія на розлив має велику популярність, у тих хто вже встиг оцінити її переваги. Насамперед (візьмемо на розгляд виробника розливних парфумів https://p-for-you.com.ua/) це якість сировини, її гігієнічні висновки, сертифікати та концентрація.

Компанія Perfume for you є виробником наливної парфумерії на основі французької сировини з міста Грасс. Має сертифікацію та всі вимоги для безпечного використання. Ще одним важливим фактором є висока концентрація парфумерної віддушки, яка складає від 30 до 33%, для прикладу: туалетна вода має концентрацію 5-15%.

Це саме той випадок, коли цінять за начинку, а не за упаковку. Якщо ви маєте сумніви, то для знайомства є набори пробників по 5 мл. Ви можете придбати набір з 5-ти парфумів наприклад цитрусової групи всього за 150 грн (в сумі це 25 мл). Так ви, по-перше зрозумієте наскільки якісні аромати, та як довго вони тримаються на тілі/одежі, в порівнянні з оригіналом, по-друге, зможете оцінити новий для вас аромат. Тож, бажаємо вам приємних покупок, та оптимістичного настрою, щиро ваш інтернет-магазин Perfume for you!,