1. Новини Закарпаття

Як правильно вибрати душову кабіну?

Ванна кімната має бути затишним і комфортним місцем, люди проводять в ній кожного дня багато часу, приводячи свою зовнішність в порядок. Під час ремонту у господарів стає питання, яка душова кабіна якісніша і послугує більше часу. Як правильно обрати цю важливу річ, щоб багато років вона приносила радість мешканцям домівки.

Душові кабіни мають різний вигляд та відрізняються за типом конструкції.

  1. Дуже стильно виглядає каркасна конструкція, в якій відсутні вертикальні внутрішні профілі. У неї добра функціональність. Ця конструкція ідеально підійде для маленької ванної кімнати. У неї розсувні двері, тому економиться простір.
  2. Варто купити душову кабіну яка має без рамну конструкцію тим людям, котрим подобається стильний дизайн приміщення. Зібрана ця конструкція з петель та з безпечного скла чи з установчих профілів. Вони допомагають кріпити скло до стіни.
  3. В Україні найбільш поширені рамні конструкції. В них головна якість полягає в тому, що до недбалого ставлення вони дуже стійкі.

В Україні та Києві продаються душові кабіни різної форми та різного розміру. Вони бувають прямокутні, радіусні чи напівкруглі. Найчастіше піддон виготовляється з акрилу. Щоб було зручно приймати душ, випускається піддон з сидінням. Буває, люди віддають перевагу душовому каналу чи піддону з литого мармуру. Залежить ціна душової кабіни від її конструкції.

Особливості відкривання дверей

Різняться душові кабіни за типом відкривання дверей.

  1. Найпростіші – поворотні двері. Вони легко відкриваються і не потребують особливого догляду.
  2. Розсувні двері. Для маленької ванної кімнати такий тип дверей буде ідеальним рішенням. Так можна зекономити вільне місце. Крім цього, з їх допомогою вода стікає в піддон, не виходить за межі кабіни. Коли людина приймає душ, їй не треба хвилюватися, що вода потрапить на підлогу.
  3. Головна особливість доладних розсувних дверей полягає в тому, що при невеликому будівельному отворі є широкий вхід. Навіть після відкривання дверей вода не стече на підлогу. Це зручно.

Який має бути простір кімнати?

Не треба забувати, що навколо душової кабіни має залишатися мінімальний простір. Тоді від купання людина отримає лише позитивні емоції, а користування буде зручним. Обираючи місце длямонтажу, треба брати до уваги спосіб відкривання дверей та те, де розташований вхід. В маленькому просторі заощадити місце зможуть конструкції з розсувними чи доладними дверима, які можуть відкриватися усередину.

Герметичність

Обов’язково душова кабіна має бути герметичною. Тоді вода не потрапить на підлогу, та людина не затопить сусідів знизу. Робити таку важливу покупку краще в фірмовому магазині. Таким чином вибудете впевнені в якості матеріалу. Важливо, щоб покупка приносила гарні емоції, а не проблеми у майбутньому.

Прислухаючись до цих порад, кожен зможе обрати саме таку душову кабіну, якою буде зручно користуватись.