1. Новини Закарпаття

Поговоримо про чоловічі краватки – як вибрати?

Чоловіча краватка давно перестала бути елементом виключно ділового образу. У нових моделях традиції і сучасність поєднуються так вдало, що вони відмінно підходять до повсякденного стилю casual.

У кожному сезоні з'являється величезна кількість чоловічих краваток в різноманітному виконанні. Як вибрати варіант, який підкреслить вашу індивідуальність? Яку модель купити для повсякденного носіння? Поговоримо про це докладніше в нашій статті.

Підбираємо краватки на кожен день

Перше, що потрібно робити при виборі краватки, - це не боятися експериментувати. Ужінок є цілий арсенал аксесуарів, які дозволяють створювати унікальний і яскравий образ, а у чоловіків, на жаль, їх не так багато. Краватки відносяться якраз до таких. Їх різновидів стільки, що часом очі розбігаються. При тому коштують вони не так дорого, тому ніщо не заважає купити достатню кількість моделей в різній колірній гаммі. За їх допомогою ви завжди можете внести яскраву нотку в повсякденний образ. З ними навіть строгий діловий костюм може виглядати зовсім по-іншому.

Чим більше краваток, тим краще. Для повсякденного способу під костюми нейтральній забарвлення відмінно підійдуть варіанти наступних відтінків:

  • Темно синій;
  • Сірий;
  • Насичено зелений;
  • Чорний;
  • Темно-бордовий.

Ці кольори вважаються універсальними. Вони добре підходять як до ділового стилю, так і до більш безпосереднього. Ще більше варіацій з образом дають моделі різної товщини – розмір галстука теж має значення.

Запропонувати безпрограшна комбінація для кожного образу важко. Потрібний варіант прийде з досвідом. Головне, мати кілька універсальних різновидівв однотонному стилі: чорний, зелений або синій. А ось за вибором малюнка є свої правила. Поєднувати краще дрібний візерунок з великим. Малюнок на краватці і сорочка повинні розрізнятися по виразності. А для того щоб образ виглядав гармонійно, намагайтеся підбирати елементи одного кольору. Бажано, щоб вони відрізнялися не більше як на кількатонів.

З історії краваток

Мало хто знає, але краватки були відомі ще за часів стародавнього Риму. Смужки тканини носили на шиї легіонери. Ізза непадом римської цивілізації цей аксесуар вийшов з моди, але знову з'явився на початку XVII століття. Хорватські найманці носили його як своєрідний відмітний знак. Королю Людвігу XIV настільки сподобаласяця ідея, що він ввів в моду носити краватки при дворі. З тих пір вони стали свого роду символом респектабельності та високого статусу. Однак у такого аксесуара було і практичне застосування. Таким чином представники знаті приховували брудні комірці.