1. Новини Закарпаття

Куди можна влаштуватися працювати в Польщу разом з чоловіком?

Серед українців популярна закордонна на робота, Польща розглядається в першу чергу для поїздки тому, що близько знаходиться до України, має схожу мову та пропонує заробітчанам непогані гроші.

Яка може бути робота в Польщі для сімейних пар, куди можна влаштуватися працювати разом з чоловіком?

Чи можна поїхати працювати закордон парою?

В Польщі охоче беруть на роботу сімейні пари, вони активні, дисципліновані, не заводять на роботі романи та добре працюють. Робота в Польщі для сімейних пар може бути інтелектуальною або фізичною.

Більшість українців не знають польської мови, не мають потрібної освіти та кваліфікації. Їх цікавлять вакансії, які пропонують фізичну працю за погодинну оплату.

Влаштувати парою можна в таких сферах:

• М’ясокомбінати;

• Збір ягід та овочів;

• Робота на конвеєрі;

• Догляд за садом та тваринами;

• Склади та фабрики.

Заробіток в таких місцях складає мінімум 10 злотих на годину, максимум – 22 злотих чистими. Конкретна зарплата залежить від умов праці, угоди з роботодавцем та кількості відпрацьованих годин.

Нерідко на заробітну плату впливає план, який потрібно зробити робітнику за день. Якщо він його перевищує, то може отримати премію. Такі моменти обговорюються до того, як почнеться робота Польща пропонує різні умови праці, треба вибрати кращій варіант.

Які вакансії парам пропонують?

Українці найчастіше шукають роботу через кадрові агентства. Не маючи за кордоном зв’язків, та не знаючи мови, можна стати жертвою шахраїв. Щоб цього не сталося, працевлаштування повинно проходити через спеціальну компанію.

Ви підберете собі вакансію із перевіреної бази, отримаєте допомогу з документами та всю необхідну інформацію. В ситуаціях, коли заробітчанин потрапив в халепу, та не знає, як із неї вибратися координатор допоможе знайти рішення.

Для сімейних пар часто зустрічаються вакансії такого типу:

• Виробництво ковдр на подушок. Зарплата від 3500 злотих. Безкоштовне проживання, плата за комунальні 200 злотих. Жити в кімнатах до 4-х людей;

• Збір печериць. Зарплата 4500 злотих. Безкоштовне проживання з оплатою комунальних послуг в 200 злотих. Працювати треба без вихідних с 10 до 12 години ночі;

• Збір лохини. Зарплата мінімум 3000 злотих, плюс премії. Працюють робітники по 10 годин на добу без вихідних. Проживання безкоштовне, 150 злотих треба виділити на комунальні послуги;

• Обробка курятини. Працювати 12 годин по буднях, в суботу – 10 годин. Безкоштовне проживання, за послуги – 150 злотих на місяць. Робітники зароблять мінімум 3000 злотих чистими;

• Виробництво консервації. Праця по 10 годин на добу без вихідних. Зарплата до 4500 злотих, проживання за рахунок роботодавця;

• Обробка атлантичного лосося BG Production. Працювати по буднях 12 годин, вихідні – 10 годин. Дохід – 5000 злотих. Погодинна ставка до 17 злотих. Проживання безкоштовне, але треба платити за комунальні послуги 250 злотих на місяць. Робочий день 12 годин по буднях, 8 годин по вихідних.

Вакансій такого типу зустрічається багато. Слід зрозуміти, що хочеться роботи, де ви готові працювати та подати заявку на цікаву вакансію.