1. Новини Закарпаття

SOVA анонсує про відкриття першого магазину в Ужгороді!

30.06.2020 16:04 Новини партнерів ПРОМО

Ювелірний дім SOVA – це ювелірний трендсетер на українському ринку. Дизайн прикрас SOVA відповідає світовим тенденціям, більш того, бренд ініціює співробітництво з відомими українськими fashion брендами (LITKOVSKAYA, Lake, Frolov та Marsala), створюючи новаторські колаборації.

Офіційне відкриття першого магазину SOVA в Ужгороді відбудеться 26 червня за адресою вул. Корзо, 16.

На заході кожен охочий матиме змогу познайомитися з колекціями ювелірного бренду, отримати консультацію стилістів, приміряти фешн-образи та взяти участь в акції до Дня Народження SOVA - супер розіграші 20 ювелірних прикрас! Першим п'яти покупцям бренд подарує сертифікати номіналом 1000 грн, а для всіх відвідувачів магазину до кінця червня будуть доступні знижки до -50%.

Ми будемо раді святкувати 20 років у новому для SOVA місті!

SOVA, jewelry house – український ювелірний бренд-трендсетер, який відповідає світовим тенденціям.  Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. Єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів та  демонструє сміливість, готовність до експериментів та свободу.

SOVA – це переосмислення класики, якісні та стильні прикраси, які можна змінювати кожен сезон, доповнюючи свої образи до будь-якої нагоди.

Читайте на ГК:Експрес тест на сифіліс
Читайте на ГК:Як вибирати чохол та скло для смартфона
Читайте на ГК:Як вибрати дитячий садок