1. Новини Закарпаття

Сучасні і прогресивні методи імплантації зубів

У багатьох людей уявлення про імплантацію загальне і мало хто знає про те, що ця послуга має декілька різновидів. Вибір залежатиме від конкретного випадку, бюджету і протипоказань. Важливий нюанс в цьому питанні вибрати фахівця. Краще всього якщо це буде клініка естетичної стоматології Familia, яка спеціалізується на відновленні зубів.

Види імплантації

  • Внутрішньо кісткова. Це слово звучить навіть страшно, але проте цей спосіб вважається найпрогресивнішим. Головна особливість методу полягає в тому, що импланты встановлюються природним чином - в кісткову тканину.Це дає гарантію хорошій приживаності і відмінній функціональності надалі.
  • Лаезерная. Своїм пацієнтам стоматологія "Фамілія" може запропонувати і таку послугу. Метод полягає втому, що усі розрізи робляться не скальпелем, як це було раніше, а лазером. Така імплантація менш хвороблива і триває не так довго.
  • Базальна. Сьогодні зубна імплантація в Києві може проводиться навіть в дуже задавнених випадках. Цей спосіб як развідноситься до таких. Якщо треба імплантувати велику кількість зубів, які йдуть підряд, то базальна імплантація буде доречна. Цей метод не скільки є сучасним, але може скоротити витрати і час.
  • Внутрішнь ослизова. Знімні протези не завжди можуть бути зручними. Цей метод допомагає їх зробити комфортнішими у використанні і зробити красиву посмішку. Суть процедури полягає в наступному: спеціальні внутрішньослизові импланты закріплюються на знімному протезі, а інша частина встановлюється конкретно на слизову оболонку порожнини рота. Протез легко знімається для гігієни ротової порожнини і просто встановлюється на місце.

Види імплантації за відсутності зубного ряду

Усі вище згадані способи хороші тільки у тому випадку, якщо частина зубів залишилася. При повній їх відсутності прибігають до інших методів.

Все на чотири

Для відновлення зубного ряду використовується всього чотири импланта. Найчастіше цей спосіб застосовується у випадках, коли в силу фізіологічних особливостей не можна наростити кісткову тканину. Суть операції полягає в імплантаціїтитановихкоренів на які і кріпляться импланты. Їх можна встановлювати того ж дня, якщо спостерігається хороша стабільність пациета.

Все на шість

Ця технологія схожа з попередньою і є прогресивнішою. Відмінності лише в тому, що використовують не чотири, а шість имплантов. В даному випадку навантаження на зуби розподіляється більше рівномірно, оскільки кількість имплантов більша.

Trefoil

Цей метод підходить тільки для відновлення нижнього ряд зубів. Суть способу полягає в установці имплантов на титанову балку із спеціальним фіксувальним механізмом. Операція може бути зроблена в день звернення.