1. Новини Закарпаття

Види сайдинга для оформлення фасадів і їх переваги

В період популяризації каркасно-щитових будівель з'явився такий матеріал як сайдинг. Він використовується вже декілька десятиліть і займає лідируючі позиції по продажах. Сайдинг є досить тонкими панелями, але незважаючи на це він відмінно справляється з покладеними на нього функціями. Власники приватних будинків полюбили матеріал за його великий асортимент, з яким можна ознайомиться на сайті https://www.modernpl.com.ua/cat/sajdyng/. Окрім цього сайдинг міцний і надійний.

Які функції виконує сайдинг?

Будь-який будинок потребує зовнішньої обробки як мінімум тому що його необхідно захистити від дії чинників довкілля. Сайдинг ідеально справляється з цим. Друга функція - надати будинку красивому зовнішньому вигляду. Матеріал прекрасно справляється і з цим завданням, оскільки на ринку величезна кількість кольорів, відтінків і фактур. Доступні навіть імітації під дерево, цеглину і інші дорогі матеріали. Сайдинг не боїться води, вітру, снігу, бруду і відрізняється простим обслуговуванням. Для того, щоб прибрати бруд з фасадів, досить помити його водою. До того ж матеріал має мінімальні витрати на купівлю і монтаж.

Види і особливості сайдинга

Вибір обробки завжди складне питання. Щоб було простіше, досить ознайомитися з основними видами матеріалу :

  • Дерев'яний. Ця перша пропозиція, що з'явилася на ринку. Його застосовують і до цього дня. Фарбування таких дощок подовжує термін служби. Дерево в якості обробного матеріалу має декілька вагомих переваг: натуральність, морозостійкість, простий монтаж. Проте, такі вироби навряд чи порадують дешевизною. Плюс до всього знадобиться додатковий захист від вологи і комах. Якщо для вас подальший догляд буде в тягар, а саме покриття лаком, усунення щілин, то краще відмовитися від такого типу матеріалу.
  • Деревно-целюлозний. Робиться цей вид з панелей МДФ. Додатково додають смолу. Це наділяє матеріал водостійкістю і міцністю. З плюсів варто відмітити: низьку вартість, екологічність, велику колірну різноманітність. Якщо панелі піддаються деформації, то підлягають заміні. У іншому ця прекрасна альтернатива дерев'яному матеріалу.
  • Винив. Цей вид сайдинга найпопулярніший. Він може бути виконаний як в пластиковому, так і в акриловому варіанті. Вініловий сайдинг має величезну кількість переваг : довгий термін експлуатації (більше 50 років), не виділяє токсинів, стійкий до погодних і температурних змін, стійкий до корозії і сонячного впливу, легкий, простий відхід, велика колірна гамма, високі естетичні властивості, простий монтаж. Недоліків у матеріалу практично немає. Тільки якщо відмітити те, що від дії сильних ударів можлива деформація.

Тут представлені найпопулярніші варіанти сайдинга. Зараз випускають велику кількість інших матеріалів, але цей залишається найбільш універсальним, міцним і естетично привабливим.

Цей матеріал також доступний на таких мовах: