1. Новини Закарпаття

Що потрібно знати про переказ грошей через Мастеркард

Сьогодні популярність переказу грошей з картки на картку продовжує зростати. Це обумовлено простотою процедури та можливістю перерахувати гроші у віддаленому режимі 24/7. Виконати переказ коштів можна різними способами, навіть платіжна система Mastercard пропонує зробити це через сайт, просто вказавши реквізити карток відправника й одержувача.

Щоб перевести гроші, потрібно знати тільки номер картки, якийскладається з 16-ти цифр. При цьому вам не потрібно надавати іншу інформацію щодо отримувача, серед яких ПІБ, ІПН тощо.

Як відбуваєтьсяпереказ грошей з картки на картку

Процедура заповнення всіх даних займає не більше пари хвилин. Однак перед цим відправнику потрібно переконатися, що банк не встановив на його картці обмеження для переказів онлайн. Зняти їх можна вручну через додаток банку, що випустив вашу картку, а також звернувшись до служби підтримки фінансової установи. Якщо обмеження не зняти, ви все ще зможете перевести гроші, але в кількості, яка не перевищує встановленого ліміту.

Сам процес переказу виглядає наступним чином:

  • Ви вказуєте основні реквізити: номер картки, що складається з 16-ти цифр, а також термінїї дії — місяць і рік. Усю цю інформацію можна знайти на лицьовій стороні картки. Також знадобиться секретний CVV-код з 3 цифр, що знаходиться на зворотному боці картки.
  • Потім ви вводите 16-значний номер картки отримувача.
  • У кінці потрібно вказати суму переказу, яка не перевищує ліміти, встановлені вашим банком. Це не те ж саме, що обмеження на онлайн-перекази, адже ліміти неможливо зняти, вони можуть бути як добовими, так і місячними. Наприклад, не більше 25 000 гривень на добу та до 150 000 гривень на місяць.

Ознайомтеся з умовами публічного договору, поставте навпроти цього пункту галочку, натиснувши на порожній квадрат, а потім клацніть на кнопку "Підтвердити", щоб зробити переказ грошей з картки на картку.

Про щослідпам'ятати при грошовихпереказах з картки на картку

Ви можете переводитикошти на будь-якукартку, навітьякщо вона належить іншій платіжній системі або випущена іншим банком. Якщо на транзакції з вашої картки встановлена​​ комісія, ви повинні оплатити її одночасно з переказом коштів. Зазвичай комісія має фіксований відсоток. Її сплачує тільки відправник, при цьому одержувачу не потрібно відвідувати банк, щоб отримати гроші — вони надходять одразу на карту і ними вже можна користуватися.

Відправляючи грошовий переказ, ви економите свої нерви та час, адже не потрібно відвідувати відділення банку та стояти в чергах до каси. Завдяки цьомуви можете швидко передати гроші близьким, оплатити покупки в інтернет-магазині, а також закрити борг на кредитній карті, просто перерахувавши на неї потрібну суму грошей.