1. Новини Закарпаття

Як і які квіти дарувати улюбленій дівчині?

Почуття закоханості завжди міняє людину до невпізнання. Особливо це стосується хлопців. Навіть якщо раніше було не властиво бути романтичним, закохуючись все міняється. Кращий спосіб здивувати будь-яку дівчину - подарувати букет квітів. Якщо знаєте улюблені квіти, то це буде великим плюсом, якщо ні, то доведеться імпровізувати. Щоб дівчина була в повному захваті, можна звернутися до сервісу Bloom - квіти з доставкою в Києві. Тільки уявіть, як вона здивуватися, коли кур'єр принесе її улюблені квіти додому, в офіс або будь-яке інше місце.

Які вибрати квіти?

Найулюбленішими кольорами більшості дівчат є троянди. Їх можна дарувати і якомусь певному приводу і без. Другими за популярністю вважаються герберы. Вони чудово підійдуть веселим і життєрадісним дівчатам, оскільки квіти яскраві і різноколірні. Нижче буде представлений список інших незвичайних кольорів :

  • Зазвичай гвоздики асоціюються з поминальними святами або літніми пані, але, якщо вибрати не стандартно червоні квіти, а ніжніші, наприклад, білі або рожеві, то букет заграє іншими фарбами. Головне, що ці квіти довго простоять і нагадуватимуть про вас.
  • Можна подарувати лілії – це дуже ніжні і красиві квіти. Вони підійдуть, якщо ви хочете сказати про щось важливе.
  • Квіти, які можна дарувати у будь-який день тижня – хризантема. Вони бувають різних кольорів і просто здатні підняти настрій.
  • В якості доповнення до основного подарунка можна вибрати ромашки. Це дуже скромні квіти, які ідеальні для ніжних і добрих дівчат.

Як дарувати?

Якщо хочете зробити несподіваний сюрприз, то вибирайте доставку кур'єром. Якщо ви призначили зустріч, десь в кафе, то можна зробити презент на початку побачення. Вам принесуть вазу і квіти не заважатимуть, а тільки прикрашати і доповнювати приємний вечір.

Але якщо вас чекає прогулянка в парку, то не дуже доречно даруватиме квіти на самому початку зустрічі. Тільки уявіть, як дівчині незручно нестиме важкий оберемок кольорів. Залиште свою обраницю ненадовго і відлучитеся в магазин з кольорами. Можна спланувати прогулянку так, що до кінця вечора кур'єр доставити в потрібну точку букет.