1. Новини Закарпаття
  2. >

Як вибрати натуральне морозиво

01.06.2020 14:41 Новини партнерів ПРОМО Голос Карпат

Разом з теплою погодою прийшов і сезон морозива. Холодильні камери магазинів завалені різнобарвними обгортками. От тільки більшої уваги покупця потребує позначка стандарту (ДСтУ), ніж красива етикетка

Разом з теплою погодою прийшов і сезон морозива. Холодильні камери магазинів завалені різнобарвними обгортками. От тільки більшої уваги покупця потребує позначка стандарту (ДСтУ), ніж красива етикетка

ДСтУ: Знак якості морозива

‘‘Якість морозива залежить від сировини’’, - зазначають експерти. Обираючи цей смаколик, в першу чергу, потрібно звернути увагу на склад. У високоякісному морозиві немає бути  штучних барвників та стабілізаторів, а також будь-яких інших жирів, крім молочних. 

На сьогоднішній день для морозива є кілька ДСтУ, а саме:

  • ДСтУ 4733:2007 - вершкове, молочне, пломбір;
  • ДСтУ 4734:2007 - плодово-ягідне, заморожений сік, ароматичне, щербет;
  • ДСтУ 4735:2007 - комбінований склад сировини.

Найбезпечніше з них ДСтУ 4733 - це морозиво найнатуральніше і, відповідно, найсмачніше. Такий десерт виготовлений на основі молока, а отже містить в собі винятково корисні компоненти, такі як білок, вітаміни та мінерали.

Щодо ДСтУ 4735, то тут найчастіше використовують пальмову або ж кокосову олії, взагалі найдешевші в світі. Вони вводяться в морозиво штучно: знімаються вершки і з них виготовляється масло, що, в результаті й реалізується по відповідній вартості. 

Окремий стандарт, який об’єднує морозиво з нетрадиційними добавками - це ДСтУ 4734. Такі десерти виготовляються з додаванням найчастіше штучної плодово-ягідної сировини, цукрового сиропу, ідентичних натуральним барвників й ароматизаторів. 

 

 

‘‘Ласунка’’ - максимальна насолода

За словами висококваліфікованих технологів з багаторічним досвідом роботи, складові ідентичні натуральним ніколи не можуть замінити справді якісні продукти. В свою чергу медики зазначають, що неякісні харчові добавки погано впливають на стан здоров’я, зокрема печінки та підшлункової залози.

‘‘Ласунка’’ - це саме те морозиво, яке відповідає всім сучасним стандартам. В асортименті ТМ є продукція як для дорослих, так і для найменших споживачів, а смачні новинки впевнено завойовують ринок.

На перших етапах приготування продукції починається й процедура ‘‘загартовування’’ - заморозки при екстремально низькій температурі. Саме тому можна з упевненістю сказати, що тривале транспортування морозива до найвіддаленіших куточків України, не впливає на його якість. А збалансоване поєднання натуральних продуктів і є головним секретом холодного десерту від ‘‘Ласунки’’, адже воно таке смачне.

Замовити різноманітні види морозива, які виготовлені за найвищими стандартами якості ДСтУ 4733:2007 можна і у м.Виноградів по вулиці Вакарова 24. Тут знаходиться база ‘‘Сніжинка’’ (ФОП Кухта І.І.). Зв’язатися з нами можна по телефону - 0673109801.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Потрібно знати: з якого віку забирають чоловіків до ЗСУ
Читайте на ГК:Електронний реєстр призовників: у ТЦК пояснили, до яких даних матимуть доступ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська