1. Новини Закарпаття

Професійний дизайн квартири

Перед тим, як зробити ремонт, багато хто замовляє розробку дизайну інтер’єру. Це дозволяє не тільки обрати найкраще оформлення для кожної з кімнат, але й збільшити вільний простір, додати світла, правильно виконати зонування площі, уникнути помилок та зайвих фінансових витрат в процесі будівельно-ремонтних робіт. Досвідчений дизайнер квартир hgdesign.com.ua допоможе розробити проект на професійному рівні, з обранням найкращих рішень.

Для початку вам запропонують кілька варіантів інтер’єру, виконаного в різних стилях або з в різній кольоровій гамі, з урахуванням особливостей квартири, площі, наявності денного світла та всіх ваших побажань. Для цього фахівці створять 3D-візуалізацію дизайну саме для тих кімнат, в яких планується робити ремонт або для загальної площі всієї квартири. Вам залишиться тільки зробити свій вибір та узгодити кінцевий результат.

До складу дизайну інтер’єру може включатися не тільки візуалізація в реальному форматі, але й розробка всіх необхідних креслень при створенні перегородок чи багаторівневої стелі, переносі стін. Також, за попередньою домовленістю, до проекту додаються ретельні схеми прокладання комунікацій, вентиляції, кондиціонування, електричної проводки, розстановки та підключення вбудованої електротехніки.

Який стиль дизайну підходить для вашої квартири?

Професійні дизайнери студії HG Design допоможуть обрати стиль інтер’єру, який буде повністю відповідати вашим побажанням, фінансовим спроможностям та особливостям кожної з кімнат. Найбільш популярними на сьогодні є такі напрямки, як:

 • лофт, що вдало поєднує різноманітні елементи урбанізації та домашнього комфорту;
 • скандинавський стиль, що вносить до приміщень багато світла і тепла;
 • класика, яка з роками тільки набуває ще більшої цінності та краси;
 • мінімалізм, для реалізації якого знадобиться багато простору та мінімум декору;
 • хай-тек, що підкреслює високий статус власника, його креативність та пристрасть до інноваційних технологій;
 • модерн, для втілення якого використовуються сучасні тренди, прості та одночасно вишукані рішення;
 • прованс, який наповнює атмосферу теплом, затишком, ніжністю.

При цьому може використовуватись будь-яка кольорова гама, яка відповідає кількості потрібного світла, розмірам кімнат, вашим вподобанням. Дизайнери підбирають матеріали для оздоблення стін, підлоги, стелі, меблі, прилади освітлення, сантехніку, побутову техніку, текстиль, декоративні елементи (картини, постери, вазони, статуетки, килими та ін.).

Чому дизайн квартири слід замовити в HG Design?

Які переваги співпраці пропонує студія HG Design? Кожен клієнт отримує:

 • безкоштовні консультації;
 • дизайн проект з 3D-візуалізацією, кресленнями;
 • допомогу в закупці матеріалів, меблів, техніки, текстилю, декору (за домовленістю);
 • авторський нагляд (за бажанням).

Щоб замовити створення оригінального інтер’єру для квартири, просто зателефонуйте до студії чи відправте повідомлення через online форму, доступну на сайті.