1. Новини Закарпаття
  2. >

Інтернет для бізнесу: переваги та особливості підключення

26.05.2020 16:43 Новини партнерів ПРОМО

Швидкісний інтернет для бізнесу за останні десятиліття перетворився в невід'ємну складову рецепту успіху для будь-якої компанії. Присутність в віртуальному просторі дозволяє розширить горизонти здійснюваної діяльності, запропонувавши власні товари і послуги більш широкого кола клієнтів. IPnet надає послуги провайдера для корпоративних клієнтів і дозволяє скористатися всіма цими перевагами.

Про переваги інтернету для бізнесу

Чому не можна упускати можливостей, що надаються світовою мережею? У конкурентній економіці виживає краще пристосований, той, хто володіє великими можливостями для реклами власної продукції та підтримки ефективної зв'язку з клієнтами. Найбільш суттєві переваги інтернету:

  • Низький поріг входу. Підключення інтернету корпоративними клієнтами не вимагає істотних фінансових вливань. IPnet пропонує гнучкі і привабливі умови партнерства, високу швидкість передачі даних - і все це за розумною ціною.
  • Зручності при дистанційній роботі. Сучасний бізнес можна організувати таким чином, щоб юридична особа не зустрічалося з клієнтами або їх представниками, одночасно ведучи успішну економічну діяльність. Але для цього необхідне відповідне технічне забезпечення. Організація дистанційної роботи дозволяє вести діяльність, навіть якщо відстань становить тисячі кілометрів. Це особливо важливо в умовах надзвичайних ситуацій, таких як пандемія.
  • Можливість використання додаткового інструментарію. Використання інтернету від IPnet дозволяє напрацьовувати невеликі поліпшення, в сукупності істотно поліпшують імідж компанії. Це може проявитися в деталях ставлення до клієнтів (коли в зоні для очікування встановлюється телевізор з функцією ТВ-онлайн, щоб відвідувачі не нудьгували), вдосконалення інфраструктури (проведення IP-телефонних ліній), забезпеченні підвищеної безпеки (коли на інтернет зав'язується відеоспостереження) і так далі.
  • Потенціал автоматизації при вибудовуванні корпоративної мережі. Наявність інтернету дозволяє домогтися кращої координації між окремими підрозділами та відділами. Якщо є можливість автоматизації процесів на підприємстві, то внутрішня мережа дозволить передати роботу всіх вузлів під управління одного центру.
  • Звернувшись до IPnet, можна забезпечити себе резервним каналом зв'язку з клієнтами. Якщо виникне проблема із стільниковими вишками або необхідно буде підтримувати зв'язок на відстані, інтернет - одна з кращих можливостей для стійкої комунікації.

Особливості підключення

Кожному корпоративному клієнту необхідно щось своє. Тому, IPnet практикує індивідуальний підхід до кожного окремого випадку. Перший крок при підключенні - звернення з заявкою, коли уточнюються деталі і оформляється виїзд фахівців. Потім здійснює персональне проектування інфраструктури, її прокладка і включення в загальну систему. Безпосередньо самі роботи не займають більше години. Дізнатися деталі можна на сайті ipnet.ua.