1. Новини Закарпаття

Науково-виробниче підприємство «Термал»

Компанія «Термал» - комплексні рішення в сферах енергозбереження, опалення, вентиляції та кондиціювання. Науково-виробниче підприємство «Термал» послуги з проектування та монтажу різних інженерних технічних систем та обладнання. Власне виробництво – це можливість в короткі терміни виготовляти продукцію високої якості. Джерело інформації для замовників – це сайт компанії. На ресурсі можна познайомитися з усіма існуючими на даний період часу пропозиціями.

Затребуваною послугою є енергоаудит. З його допомогою вдаться значно скоротити питоме споживання теплової та електричної енергії. Енергоаудит дозволяє прийняти грамотні заходи з  метою  швидкого зниження витрат на енергоресурси та  скорочення непродуктивних втрат. На базі отриманих висновків після енергоаудиту вдається в короткі терміни провести ефективні енергозберігаючі заходи.

В штаті компанії працюють висококваліфіковані спеціалісті з великим досвідом роботи. Вони можуть розробляти найскладніші проекти, які повністю відповідають вимогам замовника. В короткі терміні, наприклад, виконується проектування систем:

  • Опалення та теплопостачання.
  • Вентиляції та кондиціонування.
  • Управління мікрокліматом.
  • Водопостачання та каналізації,.

Розробники постійно підвищують свій рівень кваліфікації і беруть участь в конференціях і семінарах. Крім того фахівці часто відвідують заводи виробників спеціалізованого обладнання. Це означає, що вони можуть надати грамотні консультаційні послуги з метою допомогти замовнику визначитися з вибором проекту. При розробці  проектів враховуються всі сучасні тенденції та використовуються нові комп'ютерні технології.

В компанії Термал можна придбати високоефективне енергетичне обладнання власного виробництва призначене для створення систем вентиляції, опалення та кондиціонування. Воно характеризується оптимальним показником ціна - якість. Привабливою особливістю обладнання є те, що воно адаптоване до умов використання в Україні. Досвідчені спеціалісти допоможуть зорієнтуватися та підберуть оптимальний варіант з урахуванням всіх побажань замовника до проектованої мережі.