1. Новини Закарпаття
  2. >

Google запустила портал онлайн дистанційного навчання

Зʼявився новий сервіс для навчання школярів "Навчайте з дому"

Зʼявився новий сервіс для навчання школярів

В кінці березня 2020 року Google і Інститут ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті запустили віртуальний портал для організації дистанційного навчання під назвою «Навчайте з дому».

«Багато навчальних закладів по всьому світу або закрилися, або планують це зробити. Щоб забезпечити безпеку школярів і студентів і не переривати навчальний процес, багато викладачів змушені переходити на дистанційний режим викладання. Багато з них роблять це вперше, і не всім легко освоїти новий формат. Ми хочемо допомогти і учням, і викладачам швидше адаптуватися до цих змін і сьогодні запускаємо проект «Вчимо з дому» », - розповіли про проект представники Google.

Портал «Вчимо з дому» інтегрований з сервісом «Google Документи». За допомогою цього порталу викладачі можуть створювати сайти для свого класу (використовуючи сервіс Google Клас) з необхідних предметів (використовуючи сервіс Google Сайти), завантажувати туди навчальні матеріали та онлайн-курси. Для роботи в режимі живого спілкування з класом пропонується використовувати сервіс G Suite для дистанційної роботи з розподіленою командою. За допомогою цього сервісу учні вдома стають повноправними учасниками віртуального уроку.

Читайте на ГК:Міжнародний рекорд: вилучено понад 32 тонни “шишок” марихуани (ВІДЕО)

Також на порталі Google «Вчимо з дому» вчителі та викладачі зможуть проводити індивідуальні консультації з учнями онлайн, включаючи окремі заняття з малюванням частини презентації на віртуальній дошці, використовуючи необхідні графіки і формули.

В даний час через поширення коронавірусу тисячі шкіл і університетів по всьому світу перейшли на дистанційне навчання.

23 березня 2020 року відбувся офіційний реліз від Valve довгоочікуваної VR гри Half-Life: Alyx.

Перша ж локація Half-Life: Alyx дає можливість гравцям потренуватися і помалювати різнокольоровими маркерами на брудному склі однієї з квартир в Сіті-17.

Цю опцію вирішив використовувати викладач з Сан-Дієго Чарльз Кумбер (Charles Coomber). Йому прийшла ідея скористатися цією локацією для проведення віддаленого заняття з геометрії для семикласників. Сімнадцятихвилинна лекція повідала дітям про різні види кутів і найпростіших способів вираховувати градуси.

Читайте на ГК:Річка і оголене тіло: Демі Роуз потішила фанатів еротичною фотосесією (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:Науковці пояснили, чому для дорослих так швидко летить час
Читайте на ГК:У Росії бунтують військові: експерт розповів у чому причина незадоволення (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська