1. Новини Закарпаття

Як зменшити втрати тепла через вікна

У нас як завжди, холоди і заморозки приходять несподівано, але, на відміну від чиновників. які завжди в останній момент готують до зимівлі опалювальні системи, ми в наших квартирах повинні підготуватися до холодів заздалегідь.

Звичайно ж, коли в будинку встановлені пластикові вікна - це вирішує багато проблем, але коли вікна у нас звичайні, доведеться подумати про їх утеплення на зиму. Встановлено, що при утеплених вікнах тепловтрати будуть складати до 40%, що, погодьтеся, не мало!

Отже, розглянемо як можна утеплити вікна на зиму.

Перший спосіб з часів нашого радянського минулого - від бабусі. Щілини треба забити ватою і заклеїти папером. Зазвичай вату в щілини закладають прямою тонкої викруткою до тих пір, поки ви не будете відчувати протягу. Раніше для обклеювання віконних рам ми варили з борошна клейстер - його ж потім було не складно відмивати навесні. Сьогодні ж є в продажу клейкі стрічки, тому можна полегшити свою роботу і обклеїти рами звичайної клейкою стрічкою або малярським скотчем.

Малярський скотч також буде корисний і в тих випадках, коли скло не щільно сидить в склопакетах і піддуває не тільки в зазори між віконними рамами, а й в просторі між листами скла. Просто проклейте стики вікон і стекол малярським скотчем.

Сьогодні в магазинах господарських товарів продають спеціальну тонку губку на липкій основі - її можна використовувати в просторі між подвійною рамою, щоб не залишити місця протягам.

Є ще один простий спосіб утеплення вікон на зиму - за допомогою поліетиленової плівки. Для цього беремо плівку на 30-40 см більше по краях за розмір вікна і відкриваємо стулку, накидаємо плівку на вікно з вулиці, закутуємо віконну раму і закриваємо, а щілини закладаємо малярським або звичайним скотчем - так вийде у вас більш надійний захист від морозів і протягів при старих віконних рамах, в які дме з усіх боків.

Готуйтеся до холодів заздалегідь і ваш будинок завжди буде теплим і затишним, не дивлячись на негоду за вікном.))

Як склопакет впливає на збереження тепла

Для того, щоб зменшити кількість втрат тепла через склопакети, віконні компанії рекомендують всім своїм клієнтам встановлювати склопакети з двома камерами. Для того щоб зменшити теплове випромінювання, відомі компанії-виробники розробили нову технологію виробництва енергозберігаючого скла. Домогтися енергозберігаючого ефекту можна за рахунок того, що на скло буде нанесено нізкоемісійне оптичне покриття.

Таке скло називається низькоемісійним. Саме таке покриття є унікальним, тому що воно дозволяють проходити в приміщення короткохвильовому сонячному випромінюванню. Як приклад можна привести випромінювання від опалювального приладу.

Однією з основних характеристик енергозберігаючого скла є його випромінювальна здатність. Застосовуються таке скло, в більшості випадків, в склопакетах. Від параметрів покриття, яке нанесено на скло, буде багато в чому залежати теплозберігаючі властивості різних склопакетів.

Кожна з компаній-виробників готова запропонувати своїм клієнтам склопакети, які відрізняються своїми відмінними експлуатаційними характеристиками. З ними кожен з бажаючих може познайомитися в мережі інтернет на офіційних сайтах компаній-виробників.

У разі, якщо ви хочете замовити заміну склопакета у Києві, ви зможете зв'язатися зі співробітником компанії по телефону і зробити замовлення потрібного скла. При цьому ви можете абсолютно не хвилюватися про якість продукції, так як воно буде на висоті. Висока якість продукції підтверджена сертифікатами якості.

Теплоізоляції в зимовий період часу є однією з найважливіших функцій всіх склопакетів, особливо це питання стає актуальним для багатьох жителів північних районів нашої країни.