1. Новини Закарпаття
 2. >

Як обрати крем для обличчя

Крем для обличчя– це потрібний та ефективний засіб, який дозволяє зберегти свою молодість та красу. Сучасні виробники пропонують різноманітний асортимент кремів для лиця, які відрізняються один від одного по своїм характеристикам та ціні. Щоб обрати найбільш підходящий крем, потрібно слідкувати деяким рекомендаціям.

Різновиди зволожуючого крему

Деякі дівчата досі не розуміють навіщо купувати крем для обличчя, через що потім жалкують. Крем для лиця – це ефективний засіб, який зволожує шкіру та допомагає утримувати її в клітинах. Гарне регулярне зволоження дозволяє зберегти м’якість та еластичність шкіри, через що зморшки з’являються значно пізніше.

Зараз асортименти магазинів пропонують великий вибір різноманітних кремів. Існує класифікація кремів по консистенції до якої відносять:

 • Жирові креми. Такі препарати складаються з жирових компонентів та додаткових складових. За основу в такому кремі беруть ланолін, вазелін та ін. складові.
 • Емульсійні. За основу в цих кремах виступають масла та вода. В залежності від составу, може переважати як масло, так і вода або бути в однакових пропорціях.
 • Сонцезахисні. Використовуються в якості ефективного препарату, захищаючого від негативного впливу сонячних променів.
 • Лікувальні. Допомагають для лікування різноманітних захворювань шкіри (акне, дерматити, почервоніння).

В залежності від часу використання, зволожуючи креми можуть бути:

 • Денні. Крім зволожуючи дії, також додатково має захисні властивості, які захищають ніжну шкіру обличчя від негативного впливу сонячних променів. Також деякі денні креми використовують в якості основи під макіяж.
 • Нічні. Відрізняються від денних більш густою та жирною консистенцією. Рекомендується використовувати такий крем дуже сухій шкірі. Доволі часто нічний крем використовують як доповнення до денного.

Як обрати крем в залежності від типу шкіри

Кожна дівчина має свій тип шкіри. Щоб обрати крем для обличчя від бренду Lambre, потрібно перш за все визначити світ тип. Для цього після ранкового вмивання, через дві години, беруть серветку та щільно прикладають до лиця. В результаті буде один із варіантів:

 • Серветка повністю має жирний наліт по всьому контуру обличчя – жирний тип шкіри. Для цього типу підходять легкі креми, які в своєму складі мають компоненти для зменшення пір та жирного блиску.
 • Якщо на серветці залишився жирний наліт тільки в області носа – нормальний тип. Це ідеальний тип шкіри, для якого можна обирати звичайний крем.
 • Серветка жирна в області носа, підборіддя та лоба – комбінований тип шкіри. Для цього типу шкіри обирають універсальні креми, які не тільки гарно зволожують, але й ще добре приховують недоліки.
 • Серветка повністю суха – сухий тип шкіри. Для цього типу підходять креми, які мають у своєму складі велику кількість спеціальних жирів, які проникають до шкіри для пом'якшення та розгладження.