1. Новини Закарпаття

Смачна і вишукана меренга від Сергія Джуренко

Смачна та приваблива їжа завжди викликає виключно позитивні емоції у людей. Щоб приготувати дійсно смачну страву, потрібно знайти цікавий рецепт. Знайти рецепт смачної і вишуканої меренги від шеф-кухаря Сергія Джуренко можна на представленому ресурсі.

Різновиди меренги

Меренга – це французький десерт, за основу в якому беруть яєчні білки та цукор, які потім запікають у духовці. Знайти рецепт лимонної меренги від Сергія Джуренко можна тут.

Зараз дуже важко знайти людину, якій би не подобалася меренга. Цей вишуканий і легкий десерт підходить навіть тим людям, які сидять на дієті або мають проблеми зі шлунком. Крім цього, такий десерт доволі часто використовується в якості прикраси до інших десертів. Наприклад, вишукані фігури з меренги зустрічаються на тортах.

Щоб десерт був дійсно смачним та вишуканим, потрібно дотримуватися всіх пропорцій та технологій. Головне правило якісного приготування меренги – поступово збільшувати швидкість збивання білків. Це правило надалі відображається на розмірі пузирів, які будуть з’являтися під час роботи. Не рекомендується під час збивання одразу включати високу швидкість, тому що пузирі повітря будуть різного розміру, що буде негативно відображатися на кінцевій текстурі та зовнішньому вигляду страви.

Для досягнення гарного вигляду та потрібної текстури, треба гарно слідкувати щоб на поверхні всіх інструментів для приготування не залишалося жиру. Також білок потрібно гарно відділити від білка, бо наявність жиру та жовтка в масі може стати причиною того, що меренга зовсім не зіб'ється.

Також треба підтримувати гарний температурний режим під час запікання. Головне правило – меренгу потрібно підсушити, але не запікати. Стандартний температурний режим – 100 градусів. Однак, під час приготування можна або підвищувати температуру, або її знижувати. Все залежить від бажаного результату.

Знайти гарний рецепт лимонної меренги та інших страв від Сергія Джуренко можна на сайті: www.djurenko.com.